Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Vampire Diaries

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:16 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Na jeseň (podzim) bude mať na CW premiéru nový upírsky seriál Vampire Diaries podľa rovnomennej knihy americkej autorky L. J. Smith. Podľa synopse a ukážok to vyzerá v podobne ako Twilight.

Obrázek

17-ročná Elena žije v malom mestečku vo Virginii a obaja jej rodičia zahynuli pri autonehode. Elena sa zaľúbi do nového chlapca v meste, Stefana, ktorý je v skutočnosti upír. Ale ako to už býva, nič nejde hladko. V meste sa objaví aj Stefanov brat Damon, ktorý začne vyvražďovať obyvateľov a má vyhliadnutú aj Elenu.

Možno ste niektorí čítali knihy, celkovo vyšli 4 diely, neviem, či stoja za prečítanie, každopádne z ukážok to nevyzerá až tak zle. Aj keď originálne to moc nie je. Ale určite skúsim aspoň prvý diel.

:arrow: Preview
:arrow:Teaser
:arrow:Clip 1
:arrow:Clip 2
:arrow:Clip 3

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:23 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Teď se s tou upírskou tématikou roztrhl pytel. Nějak se všichni chtěli svést na úspěšnosti Twilight.
Nejprve to bylo True Blood, teď tohle a chytlá se natočení filmu s Anitou Blake.
No udivíme, co z toho bude. Ale nejspíš tomu taky zkusim dát šanci :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:26 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
To je pravda, tématika upírů je teďka všude :D
O seriálu už jsem četla... a velmi se na něj těším :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:59 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
docela se tesim co to bude...

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 9:51 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Dith píše:
Teď se s tou upírskou tématikou roztrhl pytel. Nějak se všichni chtěli svést na úspěšnosti Twilight.
Nejprve to bylo True Blood, teď tohle a chytlá se natočení filmu s Anitou Blake.
No udivíme, co z toho bude. Ale nejspíš tomu taky zkusim dát šanci :)

Ale jako Sookie byla myslím knižně vydávaná dřív než Twilight takže to moc není svezení, spíš naopak ne.
Já se jako intenzivně hádala s jednou spolužačkou, která se mě vehemntně snažila přesvědčit, že Stephenie naprosto vykradla Harrisovou a já říkám no to si děláš....ehm, ehm, jsem dost sugestivní, když se hádám:D
Ale jako je fakt, že Sookie čte myšlenky a lidem se to prostě spojí:o)

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:39 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov
Tak o tomhle jsem slyšela :D, natáčelo se to ve stejnou dobu ve Vancouveru jako New Moon. To bude zas něco pro mě. Ian Sommerhalder *slint*, už teďka vím, že hlavní bad guy se mi bude líbit :D.

No snad z to seriálu něco vytřískají, protože první knížku jsem ani nedočetla, pač se mi nelíbil styl jakým spisovatelka psala :poke: .

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 1:00 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Vampire Diaries jsem četla loni a chystám se ještě přečíst díl pátý Return, který vyšel letos.

Na seriál jsem samozřejmě zvědavá.
Knihy byly napsány začátkem 90.let, takže se nejedná o vykrádání Twilight, spíš naopak, když jsem tohle četla, tak jsem měla pocit, jestli se tím Stephenie nenechala ovlivnit.

Jak už se na svém blogu vyjadřovala k fenoménu Twilight i Laurell K.Hamilton (autorka série o Anitě Blake), jde spíš o to, že filmoví a televizní tvůrci se báli tyhle knižní série zfilmovat, a až když uspělo Twilight jako film, tak teprve dostali odvahu na zfilmování knih s upírskou tématikou.

Takže ano, letos v létě začnou natáčet i ANITU BLAKE.

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 3:07 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Kubi píše:
No snad z to seriálu něco vytřískají, protože první knížku jsem ani nedočetla, pač se mi nelíbil styl jakým spisovatelka psala

Tak to sa ani nebudem obťažovať s čítaním knihy a rovno skočím na seriál.

Ja som vedela, že Ian ti urobí radosť. Myslím, že ako bad guy bude excelovať.:D

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 9:05 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:42 amPříspěvky: 14Bydliště: Austerlitz
petra.freedom píše:
Já se jako intenzivně hádala s jednou spolužačkou, která se mě vehemntně snažila přesvědčit, že Stephenie naprosto vykradla Harrisovou a já říkám no to si děláš....ehm, ehm, jsem dost sugestivní, když se hádám:D
Ale jako je fakt, že Sookie čte myšlenky a lidem se to prostě spojí:o)

No, není tam jen tahle jedna podobnost... :D ale takových podobných knížek je opravdu spousta, těžko se dá diskutovat kdo co od koho vykrádá...

Jinak na tento seriál se určitě kouknu, nevypadá to vůbec špatně :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 9:48 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Isabel píše:
No, není tam jen tahle jedna podobnost... :D ale takových podobných knížek je opravdu spousta, těžko se dá diskutovat kdo co od koho vykrádá...

No, jak už jsem psala výše, u L.J.Smith se nedá mluvit o opisování či vykrádání, protože tuhle sérii psala už na začátku 90.let.

Stmívání je právě jedna z nejnovějších upírských sérií, takže se spíš mohla inspirovat Meyerová.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 14
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: