Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Vampire Diaries

PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 8:57 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Takový je život:D Ale i přes to.. spoilery jso uhodně žhavé.. a jsou už i potvrzené :typing:

PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 3:18 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Předem - neukamenujte mě :-D
...
A to jsem se na tenhle kousek tak těšila... Nicméně VD mě teda nijak nenadchl. Upřímně nebýt Damona, tak na to snad ani nekoukám. Pokud nepočítám posledních 5 minut posledního dílu, kterých bylo zajímavých, tak mě dějová línie připadá taková nemastná neslaná. U postav mi příjde, že zkouší, jestli se u fanoušků chytí, jak ne tak tu onu postavu nechají zabít. A děj - sorry, ale příjde mi že čarují z vody, snaží se vytvořit nějakou smysluplnou spletitost, ale vychází jim z toho něco úplně jiného...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon čer 21, 2010 10:58 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Konečně někdo, kdo sdílí stejný názor na tento seriál jako já...
Asi nebudeš mé dvojče jen tak pro nic za nic :thanks:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 24, 2010 10:36 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Leca píše:
Předem - neukamenujte mě :-D
... Nicméně VD mě teda nijak nenadchl. Upřímně nebýt Damona, tak na to snad ani nekoukám.

Neboj nikdo tě kamenovat nebude *mad* *wink* Mně zase seriál příjemně překvapil, v prvním díle jsem si říkala, co to bude, další kousek na vlně upírštiny, ale pak se to začalo vybarvovat - a připadá mě, že zápletky a vztahy tam byly docela pestré, konec Vicky jsem například nečekala, vybarvení Bonnie taky ne. Nebudu pitvat všechny, neboj.
Zamlouvá se mi zápletka, atmosféra, hudba i hlavní hrdinové. I vedlejší.
Ale v jednom s tebou souhlasím, Damon je hlavní tahoun celé série. Přiznejme si, že je velmi sexy upír.( I bez dlouhého pláště.)
Navíc se skvělými hláškami. A nakonec, i při jeho svérázném nazírání na svět (jsem věčný a tak si budu dělat co chci) má jednu dobrou vlastnost - drží slovo. I když se mu to nelíbí...
8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 1:19 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Druhá série se rozjela a... úžasně, napínavě, Katherine je skvělá mrcha, Stefan se taky moc nekrotil, Damon - to s Jeremym byl šok.
Taky jsem zvědavá, jak bude Tyler reagovat na rodinné tajemství, a Caroline... no, snad ji zachrání ....

Web vampire-diaries.cz včera spadl (chodí nás tam moc), ale titulky od Lu.lucy jsou nahozené na serialzone.cz i na titulky.com

PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 9:21 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov
HA, tak u mně se toho moc nezměnilo :), pořád považuju většinu postav a jejich hereckých představitelů za extrémně otravné :D ( to putuje Eleně, Stefanovi, Jeremymu a Bonnie *rofl* *grump* ). Naštěstí to tam zachraňuje Ian/Damon a já si stále přeju, aby dostal svůj spin-off a odstěhoval se z Mystic Falls :D.

Nezachraňuje to ani "Katherine", protože Nina vypadá a tváří se pořád stějně :D a vůbec jí tu její "Evil side" prostě nevěřím.

Každopádně přestávám v tomto seriálu favorizovat vedlejší postavy, protože si nějakou vždycky oblíbím a pak mi ji zabijou :D :D.

Takže nezbývá mi než doufat, že Damon/Ian bude dostávat více prostoru a že soundtrack se nezhorší, jinak asi budu nad tímto seriálem lámat hůl :eek: .

PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 4:31 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Úvod 2. série sa vydaril, Damon ma na konci šokoval, ale páči sa mi, kam smerujú s jeho postavou. Katherine je správna bitch, scény s ňou som si užila a Stefan jej to tiež pekne natrel.:D Tylera mám rada, takže sa teším, že bude mať viac priestoru, akurát to s Caroline si mohli odpustiť. To sme tu už mali v 1. sérii.

Kubi: S Ninou som mala tiež na začiatku problém, ale už som si na ňu zvykla, takže jej herectvo-neherctvo neriešim.:)

PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 6:59 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Rami: s tou Caroline naprosto souhlasím, taky mě to moc nepotěšilo

Jinak jsem ale z nového dílu nadšená. Nina podle mně dvojroli zvládla dobře, tu mrchu jsem jí věřila, Stefan tady byl skvělý, ke konci první řady mně trochu otravoval, ale to už je díkybohu snad pryč, Damon byl taky perfektní a těším se na další vývoj jeho postavy :D Celkově jsem zvědavá co se všema návrat Katherine nakonec udělá...

PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 6:19 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Já ani nevím co psát..
Stále si stojím za tím že Nina ala její dvojrole.. není ten správný šálek mého čaje.
Caroline, mě tedy zhrozila. Myslela jsem si jakej bůchví to bude s Mattem pár a najednou si ji Kath ''promění''→ zabije.
Damon, ach, to je prostě ten co seriálu dodává šťávu. Myslím, že kdyby nebylo jeho hlášek.. usínám. Ano.. i u TVD se dá usnout! :D
Například mě zase překvapila nová postava, a to Mason(od Tylera). Nevím proč, ale strašně se mi líbí. Vím že nemá na Damona, ale je to kus :D Ještě teď v té ukázce s Tylerem do půl těla svlečení.. *yummy* :D
Z prvního dílu mám smíšené pocity.. Kdyby mi to Nina/Kath nekazili.. byl by to supr díl! ;)

PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 12:28 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Tak teď už vůbec nevím, jak to půjde dál. Damon dostal od Eleny totálně ledovou sprchu a charakterní Elena se poprvé otevřeně projevila jako potvora, u které účel světí prostředky. No, velkou váhu má fakt, že Damon zabil Jeremyho. A po třetím dílu nové série už víme, že prsten nebral v úvahu, takže zabití bylo skutečné. Navíc se nám tu producíruje nevyrovnaná Caroline (i když svou novou roli zvládá líp než předchozí Vicki...).
Tylerův strýček se taky začíná projevovat a ohroženi už nejsou jen lidé, ale i upíři. Tak abysme se nenudili...
Jsem fakt zvědavá, jaký koktejl nám tvůrci seriálu namíchají. Zemře Caroline? Spolčí se s Katherine? Zabije ji její vlastní matka? Nebo Bonnie?
A Damon... u něj teď už vůbec nevím, který směrem jeho postava půjde. Podle mě se vydal Eleně až na hranici možností a její odmrštění ho možná zlomilo. Bude se držet stranou? Zmizí z jejího života i z Mystic Falls? Nebo se spolčí s Katherine?
Damon je opravdu zajímavý. Když pominu, jaký byl všivák, tak Eleně zachránil život...třikrát? Víceméně ji ochraňoval neustále, i když ona o tom nevěděla.
Jsem vážně zvědava na další díly a tak nějak myslím, že Damon se vrátí na svůj původní styl života. Vypnout bolest a užívat si.

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 12 z 14
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: