Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Vampire Diaries

PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 5:25 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
U Damona človek nikdy nevie, ale skôr by som povedala, že sa bude snažiť vyžehliť si to u Eleny. Damon je bojovný typ, takže to nevzdá len tak ľahko. Neviem si moc predstaviť, ako pomáha Katherine po tom, čo mu naposledy povedala.

2. séria sa každopádne skvelo rozbehla. Som rada, že Tyler konečne dostal viac priestoru a zápletka s Caroline sa uberá zaujímavým smerom, takže som zvedavá na ďalšie diely.

PříspěvekNapsal: úte zář 28, 2010 12:53 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Elena to vážně docela přepískla, jako chápu ji, že je na Damona naštvaná kvůli Jeremymu, ale trochu vděku za záchranu života by ji nezabilo... ale tak myslím, že po pár dílech ji to naštvání stejně přejde ať si říká co chce :lol:
Caroline je v roli upírky perfektní, z její proměny jsem nebyla dvakrát nadšená, ale vypadá to vážně na dobrou zápletku a ráda si počkám, co s ní bude dál, doufám, že ji někdo předčasně nezakolíkuje... ty Stefanovy pohledy vystihla dokonale :lol:

Btw přes víkend jsem přečetla knížky (teda kromě prvního dílu, který v knihovně neměli :D ) a není to tak hrozné, jak jsem se bála seriál je samozřejmě lepší a knihy se od něj teda pořádně liší, ale četlo se to dobře :D

PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 2:53 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Už asi týden jsou bloklé české Furiantovy stránky Vampire Diaries, než se problém vyřeší, běží dočasně kecálek včetně odkazu na fórum tady:
http://vampire-diaries.filmografie.cz/

Rozhovor s M.Trevinem o přeměně Tylera ve vlkodlaka:
http://deti-noci.cz/view.php?cisloclanku=2010120010

PříspěvekNapsal: pon pro 13, 2010 5:02 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jsem s námahou dokoukala první sérii. Rozjezd byl hrozně pomalý a jediné postavy, která se trochu vyvíjí jsou Damon a Jeremy. Ti mě docela udrželi ve střehu. Stefan začal být normální až při své "krevní" závislosti. Kdyby se v 18tém díle neobjevila má oblíbená Brick by boring brick (Paramore), ani bych asi nepostřehla, že se blíží finále. A tam konečně pochopili, že musí nějak udržet divákovu pozornost a vybudovali konečně povedenou napjatou atmosféru, takže se dokonce i těším na 2.sérii. Stejně mám ale pocit, že celý seriál drží hodně nad vodou Damon. A hlavně kvůli němu se těším na každý další díl. ;)

Seriál je rozhodně podobný Twilight, jen to nemá tu jiskru. Úplně by se mi sem hodila debata, kdy jste měli při sledování seriálu Twilight deja vu. ;)

PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 11:15 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Tý jo, tak já to mám přesně opačně :)

Souhlas s tím, že TVD se podobá Twilight - ta podoba je už v knihách a nechci se pouštět do diskuze, kdo od koho kopíroval.

Ale právě seriál TVD má pro mne jiskru, kterou filmy série Twilight někde zapomněly nebo utopily v podle mě nevhodně vybraném hereckém obsazení.

PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 2:01 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tu jiskru pro mě má Twilight (tím myslím pouze první filmový díl) právě díky tomu, že mi k sobě Rob a Kristen docela sedli a cítila jsem aspoň nějaké jiskření a neodradila mě od toho ani averze, kterou jsem zprvu měla k Belle-Kristen. Ve VD hlavním hrdinům stále vztah nevěřím. :D

Musím uznat, že 2.série je teď diametrálně jinde než 1.série. Konečně nějaké budování zápletky na déle jak 2 díly. Všechny díly jsou proto najednou více propojené a vše dává větší smysl. Stefan konečně začíná být k sežrání. Seriál u mě stále stoupá v ceně. ;)

PříspěvekNapsal: ned pro 26, 2010 6:07 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Miki: souhlas. Stefan je teď v druhé sérii...no je skvělý, ale já to neříkám nahlas. Hlavně né před dvojčetem. Pořád jsem team Damon až za hrob :D Ale Stefan od té doby, co začal být sarkastický a ukazovat i jinou stránku své osobnosti než tu otravně zamilovanou, nebo tu otravně závislou na krvi a trapnou, tak u mě stoupl na ceně. A vysoko :D

A chudák Damon, přijde mi, že od začátku druhé série s ním jen všichni zacházejí jako s hadrem. To je tak když se z toho bad guy stane good guy...nebo napůl good guy. Tudy cesta nevede. Může milovat Elenu a pořád být svině :)

PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 2:16 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
petra.freedom píše:
A chudák Damon, přijde mi, že od začátku druhé série s ním jen všichni zacházejí jako s hadrem. To je tak když se z toho bad guy stane good guy...nebo napůl good guy. Tudy cesta nevede. Může milovat Elenu a pořád být svině :)

Přesně! Chudááák...:( Já už sem pomalu ale jistě taky team damon (za to mě mé koukací dvojče taky nemá rádo :D:D) a teď ho vážně lituju...Nechte mu tam aspoň Rose! Je to dobrá "friend with benefits" :D:D:D Aspoň, že si po většinu času udržuje svůj irnonický/sarkastický humor, bez toho by to nešlo :D ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 11:08 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
petra.freedom píše:
Miki: souhlas. Stefan je teď v druhé sérii...no je skvělý, ale já to neříkám nahlas. Hlavně né před dvojčetem. Pořád jsem team Damon až za hrob :D Ale Stefan od té doby, co začal být sarkastický a ukazovat i jinou stránku své osobnosti než tu otravně zamilovanou, nebo tu otravně závislou na krvi a trapnou, tak u mě stoupl na ceně. A vysoko :D

Ehm, tak Stefan bol sarkastický už od začiatku, viď jeho slovné prestrelky s Damonom. Akurát teraz si to môže vybíjať aj na Katherine.:D Mám tendenciu zastávať sa Stefana, je vždy zatienený Damonom a pritom je to podľa mňa skvelá postava. Takže ja sa hlásim do teamu Salvatore brothers.:D

Mňa momentálne najviac zaujal vzťah Caroline a Tylera, je to klišé jak sviňa, ale desne ma to baví.

Miki: Musím sa priznať, že pre mňa má väčší šmrnc TVD. Správne dávkujú romantiku, humor a akciu. A vzťah Stefana a Eleny mi príde prirodzenejšie podaný ako v prípade Edwarda a Belly. Teda ak si odmyslím ten príšerný pilot s hmlou na cintoríne a uprenými pohľadmi, čo na seba hádzali celý diel, potom sa to už zlepšilo.

PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 12:50 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Ramira píše:
Takže ja sa hlásim do teamu Salvatore brothers.:D

Mňa momentálne najviac zaujal vzťah Caroline a Tylera, je to klišé jak sviňa, ale desne ma to baví.

NAPROSTÝ SOUHLAS :D:D:D:D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 13 z 14
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: