Autor Zpráva

<  Seriály  ~  TRUE BLOOD

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 10:05 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
Není to zrovna film ale kolonku serál jsem nenašla tak to snad nebude vadit.
Před časem jsem na jednou fóru narazila na informace o seriálu z produkce HBO s názvem TRUE BLOOD a po nějaké době jej začali dávat i u nás a řeknu vám naprostá libezite ach ty upíři tady je odkaz na info o seriálu http://www.csfd.cz/film/241231-true-blood-prava-krev-true-blood/

Na každý díl jsem dichtivě čekala týden co týden, ten zvláštní způsob, kterým nám režisér odkrývá pravou podstavu postav je prostě k zbláznění a vtahne Vás se tak do sebe, že se nelze nepodívat na další díl...

Naposledy upravil Ivca dne úte kvě 26, 2009 11:34 am, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 11:16 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov
:D za sebe musím říct, že True Blood je snad jediný seriál, který mě až neskutečně irituje...

:poke:

Hlavní hrdinka Sookie je mi krajně nesympatická (a to mám Annu Paquin jako herečku vážně ráda :D). Steven Moyer, jako hlavní mužská postava, si v seriálu moji náklonnost taky nezískal (a zrovna mě toho stačí u upírů docela "málo" :mrgreen: ).

Vlastně všechny postavy mi přišli krajně nesympatické snad kromě babičky Sookie...

True Blood je snad jediný seriál, který jsem stopla po 5. dílu a opravdu jsem se třískala do hlavy, že jsem na něj plýtvala můj rapidshare účet.

:banghead:

Ale musím uznat, že mají nádherné postery a líbí se mi úvodní znělka (původní i ta, co se pak oficiálně vysílala).

Osobně si myslím, že seriál poukazuje na zajímavá témata, postoje k sexualitě, homosexualitě, fanatismu, rasismu....

Ale když jsou mi postavy vyloženě ukradené...je to těžko...no.

Svým způsobem mě tvůrce Alan Ball (Odpočívej v pokoji) zklamal, čekala jsem od něj víc...hlavně tedy co se postav týče...

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 1:09 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Nejdřív jsem četla knižní sérii od Charlaine Harris, která se mi moc líbila. Takže jsem seriál sledoval už letos, když běžel na americké HBO. A zklamaná jsem byla jenom trošku, protože seriál se hodně drží knižní předlohy, což nebývá pravidlem (viz např. Blood Ties).

Už se těším na 2. sérii, začne 14.6.2009.

Mimochodem, první kniha ze série už vyšla i česky pod názvem Mrtví do soumraku. Díl druhý by měl vyjít na podzim pod názvem Upíři v Dallasu.

Knihy jsou psány v 1.osobě z pohledu Sookie, takže tam není tolik "Jasonových scén" a "Tařiných scén".

Knižní série už má 9 dílů, poslední vyšel nedávno. Už ho mám přečtený a můžu říct, že autorka neztrácí inspiraci.

K seriálu existuje už několik českých fan stránek, např.
www.true-blood.tk

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 3:15 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
True Blood patrí k seriálom, na ktoré si treba zvyknúť. Musím sa priznať, že mne trvalo trochu dlhšie, než som si na ich svojský štýl zvykla. Nemôžem povedať, že ten seriál milujem, ale pozerám ho rada.

Aj keď si kľudne mohli odpustiť Jasonovu líniu, ten ma neskutočne iritoval a v dvojke to zrejme nebude o nič lepšie vzhľadom na finále. A tiež mi dlho trvalo, kým som prišla na chuť Stephenovi Moyerovi. Doteraz nechápem, prečo ho vybrali. Vyzerá síce ako južanský buran, takže pekne zapadá:D ale vedela by som si na jeho mieste predstaviť niekoho iného.

True Blood má inak úžasnú propagáciu, promá a plagáty sú dokonalosť sama.

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:09 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
Ramira píše:

True Blood má inak úžasnú propagáciu, promá a plagáty sú dokonalosť sama.

Jó tak to máš pravdu tady http://trueblood.deti-noci.cz/ jsou ukázky plagátů k druhé sérii... Jsou skvělé!

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:35 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Presne tie som mala na mysli.:) A hlavne sa mi páčia tie úžasne štylizované promá a trailery, navyše s pesničkou Boba Dylana.

Fakt sa teším na druhú sériu, všetky seriály teraz skončili, tak aspoň bude čo pozerať.

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 9:36 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Seriál tak posbíral několik ocenění včetně Zlatého globu pro Annu Paquin pro nejlepší seriálovou herečku.

Neviděla jsem českou verzi, tak nemůžu posoudit dabing.

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 10:55 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
Seriál jsem viděla... nejprve jsem z toho byla trošku rozpačitá (přece jen... není to obvyklý seriál :mrgreen: ... a kdybych to měla porovnat třeba s Buffy, je to přece jen jiné, že? )
Srdcovka to sice není, ale seriál se mi zalíbil a těším se na 2. sérii :)
Přiznám se, ale... že mě Bill vůbec neoslovil...příjde mi takový nudný, suchý... to já raději Erica :mrgreen: doufám, že v 2. sérii bude mít více prostoru ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 12:29 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:42 amPříspěvky: 14Bydliště: Austerlitz
Tento seriál mám hodně ráda, vždy mě pobaví, i většina hereckého obsazení je mi sympatická a charaktery postav jsou vážně skvělé, nejraději mám Erica Northmana a Pam, je opravdu škoda, že nedostali více prostoru, :roll: snad nám to vynahradí v druhé sezóně…

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 1:21 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Ha... tenhle seriál mě ze začátku strašně štval (podobně jako Kubi), ale nakonec mě to docela vtáhlo do děje... Je hodně zajímavej a taky napínavej (jo, ale Sookie mi leze na nervy pořád), takže doufám, že druhá série tu bude co nevidět :massjump:

Asi to chce vydržet těch prvních pět dílů, Kubi... pak už mě začal bavit :lol:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 8
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: