Autor Zpráva

<  Seriály  ~  TRUE BLOOD

PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 3:11 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Facebook mě posledních pár týdnů těma plakátama bombarduje a je fakt, že jsou skvělé, no a ty miniepizody budou jistě taky fajn... už se vážně těším na blížící pokračování :) Je dobře, že když se jeden skvělý seriál pomalu chýlí k závěru série a následné pauze, je tu další, který tuto mezeru dokonale vyplní :lol:

PříspěvekNapsal: pon zář 06, 2010 9:23 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Třetí řada se dočká 12.9. svého finále. Už je potvrzeno natáčení 4. řady.

Ale už ode dneška můžete seriál sledovat od začátku díky ČT2.
První díl Pravé krve dávají dnes v 22.05 ;)

Českou verzi na HBO jsem neviděla, tak jsem zvědavá na dabing.

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 8:06 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Úplně náhodou jsem se včera večer vzbudila na větší část prvního dílu, který běžel na ČT2.

Bylo to moje první setkání s True Blood a vypadá to tedy absolutně šíleně. Zatím jsou mi nesympatické snad všechny postavy. :D
Ale je tam pár zajímavých nápadů, u kterých se těším, kam se rozvinou. Takže výsledný dojem je tak 50 na 50. Doufám, že se brzo vysvětlí, proč hlavní hrdinku tak nesmírně přitahuje ošklivý chlupatý hlavní hrdina. :)

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 8:35 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Já to včera viděla poprvé v češtině a znovu se poučila o tom, že není dobré sledovat nadabovaný seriál poté, co jsem si zvykla na originální hlasy.

A taky jsem si připomněla, proč téměř nic nesleduju znovu. Docela jsem se nudila, není to ono, když vím, co bude dál.

To Mikita:
Zkus vydržet koukat alespoň pár dílů, než se objeví Eric. A první série má docela dobře postavenou detektivní zápletku, není to jen kecání o ničem.
Jinak máš pravdu, i mě hodně postav irituje, ale třeba kuchař Lafayette je úžasnej, dokonce kvůli jeho oblibě u fanoušků změnili hodně osudy jeho postavy oproti knize. ;)

A první řada seriálu získala Emmy za nejlepší seriál roku a Anna Paquin (Sookie) za nejlepší herečku.

Jo, a co vidí Sookie na Billovi podle toho, jak vypadá, taky nechápu. Jinak je to proto, že ho "neslyší", to bylo vysvětleno hned v prvním dilu.

A zřejmě mezi nimi funguje i "chemie", protože hlavní představitelé se asi před dvěma týdny vzali. :)

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 9:15 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Renčo: Dík, určitě tedy vydržím. ;) Sookie mi kupodivu asi jako jediná zatím nevadila. Trochu chápu, že ji ten upír přitahuje, protože ho "neslyší", ale takhle to dávat na odiv? No je to přinejmenším hodně zajímavé. :D
Jo a jak to vzala babička? Tak to je hodně vtipné. :D
Asi mi zatím přišlo hodně nepřirozné to, že v tomto seriálu nejsou upíři žádným tajemstvím a ví o nich celé město a většina je tak nějak v klidu.......jako drží se zpět, ale no stres.... to je trochu nezvyk. :D To víš, sleduju teď na COOLu Buffy, tam ví o příšerách jen uzavřená skupina a povětšinou mezi sebou bojují. :D

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 10:23 am
Ono to, že Sookie neslyší, co si Bill myslí, je pro ni opravdu hodně důležité. Když jsem to před párl lety četla, tak jsem si vypisovala věty a jedna z nich to vystihuje:

Sookie: "I can't hear you at all. You have no idea how peaceful that is. After a lifetime of blah, blah, blah, to hear ... nothing."
Bill: "How do you manage going out with men? With men your age, their only thought is still surely how to get you into bed."

Sookie měla problém mít s nějakým klukem vztah, natož sex, když slyšela, co se jim v hlavě rodí za myšlenky, Bill je pro ni opravdu v tomhle smyslu požehnání.

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 10:37 am
Renčo: Děkuju za upřesnění. ;) Takové věci si člověk ani nedokáže představit. :D Hned se mi chápe lépe ten sen a věta, že si nepředstavovala, že s ním bude spát ....tedy ne tak brzo. :D

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 1:47 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
jj Mikit ERIK rozhodně stojí za počkání
Note:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 3:02 pm
Panthea: Mno, nic moc, ala pořád lepší než ti, co jsem viděla včera. :D

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 3:48 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
:neener: :neener: :neener: jen počkej (tohle je ještě celkem fajne foto) v seriálu začíná s vlasy po ramena ;) to byl děs :banghead:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 6 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: