Autor Zpráva

<  Seriály  ~  TRUE BLOOD

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 8:06 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Panthea: Hah :D :D Jojo, na Erica je dobré si počkat :D A co tak třeba na Alcida ááá...(pardon, sem jaksi na něho ujetá :D) :D

Mikita: Prvních pár dílů je hodně drsných, všechny příběhy se rozjíždí a tak...A je tam ten hnusný děsivý holohlavý upír s červenýma očima, kterého nenávidím a bála sem se ho :D :D Ale je to tak, má to dobrou zápletku a nevím, neumím to popsat, ale přitáhlo mě to :D Letěla sem na Billovy hluboké pohledy :D

Renča: Obdivuju tvoji schopnost popsat to. To já když popisuju je to jen ááá, úúú, grr :D :D (viz vrchní odstavec :D ) Je to absolutně přesně tak jak říkáš :D :D ;)

Mě osobně dabing TB nevadí, protože sem s ním začala seriál sledovat na HBO. Viděla sem ho dřív než originál a nevnímám to tak radikálně jako jiní...Sem ráda, že se do toho ČT2 pustila ;) :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 08, 2010 6:35 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Miki: Moje prvé dojmy boli podobné ako tvoje. Tiež mi nešlo do hlavy, prečo vybrali takého predstaviteľa Billa. V prvých dieloch má taký podivný účes a k tomu sa tak divne tvári:D že sexy pripadá asi len Sookie.:D Ale po pár dieloch som si naňho zvykla a už mi príde sympatický. A patrím k tej menšine, ktorá fandí viac Billovi a Sookie a nie inému nemenovanému páru.:D

Na TB si treba proste zvyknúť, moc sa s ničím nepáru a v podstate v každom dieli je nejaká naturalistická sexuálna scéna, zabíjanie a podobné záležitosti. Ale tým je seriál originálny, Mňa napr. 1. séria až tak veľmi nenadchla, vynahradila mi to však 2. séria. Tá je skvelá. 3. séria je zase miestami o ničom, asi budú mať stále podobné výkyvy v kvalite.:D

Je to zase úplne iný pohľad na upírov, takže ako rozšírenie mytológie to funguje skvelo.

PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 5:07 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Ramira píše:
Mňa napr. 1. séria až tak veľmi nenadchla, vynahradila mi to však 2. séria. Tá je skvelá. 3. séria je zase miestami o ničom, asi budú mať stále podobné výkyvy v kvalite.:D

Tak u mně třeba 3.série způsobila, že jsem True Blood nadobro propadla a to čekání na 4.sérii pro mně bude hotový očistec, protože jak je znám, tak finále 3 bude opět infarktové :eek:

Jinak jsem se taky dívala na čt2 a je docela zajímavé se na to dívat znovu, taky mně tam totiž nebyl ze začátku nikdo sympatický a Sookie s Billem, mně jako pár vyloženě iritovali, ale teď to jaksi všechno vidím trochu jinak :D

PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 9:28 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Hodně mě zklamal poslední díl třetí série. Od finále bych čekala něco velkolepějšího a zatím to byl takový normální díl, který ani nenechal příliš napínavé cliffhangery.

Jinak ale třetí série byla pro mne lepší než druhá, konečně se objevili vlkodlaci :D

PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 8:42 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Renča píše:
Hodně mě zklamal poslední díl třetí série. Od finále bych čekala něco velkolepějšího a zatím to byl takový normální díl, který ani nenechal příliš napínavé cliffhangery.

Jinak ale třetí série byla pro mne lepší než druhá, konečně se objevili vlkodlaci :D

Mám stejný pocit, nebylo to nic extra. Nejvíc komické mi přišlo to lítání :D:D:D:D:D To bylo vážně trapné...Od posledního dílu sem vážně čekala víc.
Jinak série byla dobrá, spoustu nových věcí...A už jen pár normálních lidí :D:D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 9:27 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mňa finále tiež sklamalo, ale len ma utvrdilo v tom, že táto séria bola celá nemastná neslaná. Nadšená som z nej teda nebola. Potešil ma odchod Tary, nemusela by sa ani vracať.:D Nikdy som si na ňu nezvykla a príde mi tam ako najzbytočnejšia postava. A stále čakám, kedy konečne dajú Jasonovi normálnu líniu. Snáď v 4. sérii sa dočkám.

Inak pre mňa ostáva najobľúbenejšia 2. séria.

PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 10:19 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Taky jsem zklamaná, čekala jsem něco velkolepějšího, protože 3.série se mi zatím líbila nejvíc ...

PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 10:25 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak ano, už je to tu. Zhltla jsem všechny 3 série.
Potvrdily se vaše slova ze začátku topicu, že na tenhle seriál se musí trochu déle zvykat.
Když už jsem věděla, že budou následovat dlouhé uvzdychané pohledy mezi Sookie a Billem, tak jsem se mohla soustředit na celkový vizuál a ostatní postavy. A bylo to supr, až na drobné zádrhely má seriál rychlý spád, vše do sebe zatím zapadá a většinou nás v rozuzlení zápletky moc dlouho nenapínají.

Je pravda, že ve 3.sérii začlo přibývat až moc postav a zápletka měla úplně jiný nádech než v předešlých sériích, přesto jsou jednotlivé díly v mnohém povedenější. Jako celek pro mě vítězí asi 2.série, ale kdybych měla vybrat nejpovedenější díl, budu pátrat ve 3.sérii. A jelikož na 3.sérii navazuje hned čtvrtá a tato série neměla vysloveně jednu hlavní zápletku, kterou by bylo nutné ukončit, nemyslím, že je nutné mít nějaké velkolepé finále. Já byla naopak velmi spokojená. "Betonové" překvapení pro mě bylo dostatečně šokující a následné odhalení bylo nečekané.

A přijde vám, že zůstalo málo napínavých cliffhangerů? Já bych řekla, že jsem navnazená až až. :D

SPOILER: Těším se, že bude můj oblíbenec Lafayette středem pozornosti a že se dozvíme něco víc o čarodějnicích. Jsem zvědavá, jaké budou mít schopnosti. Pak mě zajímá, jak se z toho tentokrát Bill vykecá a získá Sookie a nebo zda dostane víc prostoru Eric. Už teď je mi ale jasné, že se Alcide od Sookie nehne.
A linka s Jessicou? Už teď to vypadá až moc báječně, až z toho mám husí kůži, co ještě přijde. :)

Na co se těšíte vy?

PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 2:55 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Já se těším na románek mezi Sookie a Ericem, teda aspoň doufám, že ve 4. sérii bude :D

PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 7:55 pm
Renča píše:
Já se těším na románek mezi Sookie a Ericem, teda aspoň doufám, že ve 4. sérii bude :D

Ha, přesně na to se taky těším :D :D A možná ještě víc na Sook a Alcida, doufám teda, že něco bude :) :D

Mikita: Super, žes to skoukla ;) Ono to fakt chvilku trvá,ale pak prostě jedeš :D :D Laffayette je zlatý, taky se na něj těším...Mi konec přišel divný, nelíbil se mi Billův "let" ze dvěří :D Ale na další sérii se rozhodně těším :)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 7 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: