Autor Zpráva

<  Seriály  ~  seriály: LOVE/HATE

PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 5:32 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Slušné číslo.:D A to som sa považovala za seriálového maniaka.:D To si zo všetkých 136 seriálov videla všetky diely, či rátaš aj tie, čo si pozerala len tak "víkendovo"? Lebo ak si videla väčšinu dielov, tak to je obdivuhodný výkon.

Ale ako píše Mikita, stačí vybrať tú najlepšiu vzorku.:)

Ja mám momentálne dve nové seriálové lásky. Prvou je Glee, ktorý sa začína vysielať v Amerike zajtra, takže bol zatiaľ odvysielaný len pilot. Je to o stredoškolskom hudobnom klube, sú tam skvelé postavy, správne praštený humor a hlavne úžasné hudobné čísla. Trailer vám dá predstavu, čo asi čakať.:)

A druhým seriálom je Chuck, ktorý má za sebou už dve série. V poslednej dobe sledujem samé "praštené" seriály a Chuck rozhodne tiež spadá do tej kategórie.:D Rozhodne odporúčam.

PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 7:23 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Hej ten Glee vyzerá zaujímavo :partydance:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2009 8:20 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Párkrát jste se tu zmínili o Gossip girl a já si říkala, hmm, další americký seriál, který si člověk musí stáhnout, jinak se k němu nedostane. Náhodou jsem teď viděla jeden díl seriálu na Primě, jmenuje se Super drbna. Říkala jsem si, co to je za debilní název a po první minutě mi u znělky a titulku Gossip girl docvaklo, na co že si to Prima koupila práva. No jo, delší vedení. Trochu se divím, že to nešoupli na P.Cool. ;) No jo, takže tomu asi dám šanci a juknu i na další díl. :D

Jak už se tady Péťa zmínila, seriál, který ji chytí, tak ho hned zruší, tak se mi to také poštěstilo. Docela mě zaujal seriál, co se teď vysílá: Volání mrtvých (Tru calling) a tak jsem teď zkoumala, jak je na tom a FOX ho u 6.dílem v druhé sérii utnul. Hmmm. Tomu se říká pech. :D
Aspoň, že mi zůstane HIMYM. :D

PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 8:23 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Já jsem dnes asi po roce konečně dokoukala Queer as Folk, tedy na poslední (83.)díl. A po tolika dílech musím říct, že se mi po těch klucích bude stýskat. :(

Jedno z krásných Brian/Justin videí:
http://www.youtube.com/watch?v=J013iLyNRrk

PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 10:31 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Miluju Glee a hlavně The Vampire Daires♥ Pak muzu i další jako je Mentalista a CSI;)

PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 5:19 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
jen tak btw se musím zmínit, že u mě krom osvědčených stálic šplhá víš a víš dlouho odříkaný Supernatural - sfoukla jsem 12 dílů 5 séris prakticky za jednu noc a wouw...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 10:12 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Díky Jacksonovi a jeho připravovanému filmu The Last Airbender jsem se dostala i k seriálu
Avatar: The Last Airbender a okamžitě se zařadil do kategorie seriálů LOVE a guilty pleasure. ;)

Po první sérii musím přiznat, že jsem naprosto nadšená. Jednotlivé epizody jsou sice krátké, přesto jsou velmi působivé, každá má svůj příběh, svou pointu a své kouzlo. Všechny spějou ke stejnému cíli, přesto je každá zvlášť zajímavá. Nejvíc jsem si zatím oblíbila epizodu Blue Spirit, ale stále se to mění. Seriál je napínavý, poučný a velmi HRAVÝ a VTIPNÝ.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 7 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: