Autor Zpráva

<  Seriály  ~  seriály: LOVE/HATE

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 11:53 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Jakožto seriálový manik už mám nějakej ten kousek shlídnutý, ale zdaleka nejsem takový machr, jako jiní... ehm :-D

Nicméně na takový ten minižebříček oblíbených a neoblíbených kousků to vydá...

LOVE:
AtS - srdcovka na kterou dík nej upírovi, na kterou se můžu dívát zas a znova!
BtVS - příčina veškeré té seriálové posedlosti. Navíc jakožto fanda bangelu - prostě jasná dvojka(ikdyž s2 a s3 jsou taky taková jednička)

LIKE:
toho je hóóódně. spousta a spousta seriálů, které se na mě podepsaly: Tru calling, PB (ikdyž 2 až 4 by měla být spíše v rubrice dislike/hate!!!), House, GG, HIMYM, OTH, HEX, Bones, Moonlight,...

DISLIKE:
nijak zvlášť si mě nezískalo Poin pleasant - nápad dobrý, ten by si zasloužil více dílů, ale u mě celý seriál potopilo obsazení, nemůžu si pomoct, ale ani jeden protagonista mi nebyl sympatický!

HATE:
hm, tady bych uvedla (nezlobte se na mě) seriály typu, Kobra 11, Walker texas ranger, Stefanie, všechny telenovely a české rádoby trháky jako Růžovka, Pojišťovna, VKV(Anyo ani ten dědula to nezachrání)...

přes léto se chystám dokoukat: OTH, SN(ano, když už jsem to slíbila :-D), Dollhouse, a konce sérií House, Bones, PB...
Pokud máte nějaké doporučení - na co ještě koukat - sem s ním...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 12:17 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
Leca píše:
HATE:
Kobra 11

copak? máš něco proti Semirovi? :mrgreen:

Leca píše:
VKV(Anyo ani ten dědula to nezachrání)...

tsss....styď se! :D Jo a víš co? nedávno jsem posílala Dith nějaké fotky hezkých herců z VKV a představ si... žádný se ji nelíbil :shock:

Leca píše:
přes léto se chystám dokoukat: SN

brácho, ty budeš koukat na SN? čtu dobře? :lol: Páni!

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 7:28 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Anya píše:
copak? máš něco proti Semirovi? :mrgreen:

ano mám! vždyť je to jako u blbých, pořád to samé! nuda, nuda nudááá
btw že se Dith žádný herec z VKV nelíbil? - promiň ale to mě teda vážně nešokuje... sama mám stejný názor
Anya píše:
brácho, ty budeš koukat na SN? čtu dobře? :lol: Páni!

páni, to je správný výraz... si teď říkám, jestli by nebylo moudřejší vycouvat... ale ne, já budu statečná - když už mi to Mitha nasmažila... :partydance:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2009 9:09 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Tak já přispěju se svojí troškou seriálu a sestavila jsem takový žebříček.

LOVE:
:arrow: Ats a Btvs (tohle asi nikoho, kdo mě zná, nemohlo překvapit...)
s těmahle seriálama jsem začínala a staly se takovými mými srdcovkami. Už hodněkrát jsem si chtěla dál takový větší marathon a zkouknout oba seriály celé znovu, bohužel není čas:(
:arrow: Supernatural - moje velká láska:) Nechápu, že tento seriál nemůže někoho bavit (že Leco :P ). A jensen Ackles je úžasnej a ne že ne :twisted: Podle mě skvěle vymyšlený seriál, každý týden se těším, na nový díl, navíc se nemůžu dočkat nové řady po tom, jak skončila 4. řada.

LIKE:
:arrow: House - geniální Hugh Laurie
:arrow: Bones - nj, tohle jsem začala sledovat jen díky Davidu Boreanazovi :D , ale teď ho nesleduju už jen díky tomu, o prázdninách se chystám na 4. řadu
:arrow: Prison Break - ale pouze první řada, od druhé řady jde seriál do kytek :( možná proto jsem ho přestala sledovat.
:arrow: One Tree Hill - seriál, kterému jsem naprosto propadla v posledních měsících.
:arrow: Lost - začátek nebyl vůbec špatný. Hltala jsem jednu záhadu za druhou, ale postupem času se to pro mě stávalo čím dál tím víc zamotanější a nepřehlednější...
:arrow: Veronica Mars, Gilmore Girls - jo, když jsem byla mladší, tyhle seriály jsem měla fakt ráda. na GG bych se občas podívala a připomněla si oblíbené momenty, ale asi před půl rokem jsem je půjčila a bůh ví, kde je jim teď konec :boo:
:arrow: Legend of the Seeker - je to trošku něco jiného a navíc se mi to líbí (btw, a na Richardovo polonahé tělo se dobře kouká :twisted: )
:arrow: The Tudors - výborný seriál. Se sledováním jsem skončila po 2. sérii, když mi popravili moji oblíbenou postavu - Annu Boleynovou. Na zkouknutí 3. řady zatím nebyl čas, ale řada právě dobíhá, takže to za jedno odpoledne doženu
:arrow: Tru Calling - seriál s mojí oblíbenou Elizou Duskhu, škoda že ho utnuli v polovině druhé řady :(
:arrow: Dollhouse - dlouho jsem přemýšlela, kam tenhle seriál zařadit. Ze začátku jsem byla docela zklamaná, bylo tam hodně dílů, které mě nijak zvlášť nenadchly. To se ovšem změnilo se závěrem série a teď se těším na další sérii.
:arrow: Skins - britský seriál o mladých lidech. Rozhodně od toho nečekejtě něco jako je 90210 nebo Gossip Girl. Zkuste první díl a myslím si, že vás ten seriál dostane. Já tu doporučuji pouze 3. řadu, která dostala úplně nové herecké obsazení:)
:arrow: HIMYM - u tohohle seriálu jsem stihla teprve první řadu, ale i tak jsem si ten seriál oblíbila, i když na Přátele nikdy mít nebude (z mého pohledu). Ještě si musím najít čas a dostahovat zbytek:)
:arrow: Californication - tenhle seriál fakt zbožňuju:) Skvěle se u něco relaxuje, aspoň pro mě.
:arrow: Cold Case - tomuhle seriálu patří moje středeční večery.

NEUTRAL:
:arrow: Blood Ties - podle mého názoru tento seriál postrádá "šťávu". Jediné, co jsem měla ráda na tomhle seriálu byl trojúhelník Vicki/Henry/Mike. A samozřejmě, že sem fandila Henrymu :cheerleader:
:arrow: HEX - první série nebyla vůbec špatná. Ale drugá serie a hlavně konec byl pro mě už moc přitažený za vlasy.
:arrow: Point Pleasant - tenhle seriál mě začal bavit až u nějakého 8. nebo 9. dílu, a jelikož jich má celkově jen 13., tak to asi nebude žádná výhra. Popravdě, asi na žádnýho pěknýho chlapa jsem se tu nemohla podívat :D
:arrow: Being Human - nápad s duchem, upírem a vlkodlakem se mi líbil, zkoukla jsem první dva díly a většinu času jsem se neskutečně nudila. Jestli ho někdy dokoukám? pochybuju.
:arrow: Terminator: TSSC - první řada se mi líbila. Druhá už nestála za nic. Skončila jsem někde v polovině 2. řady, protože už se nebylo na co koukat. Tuhle potápějící se loď nemohla zachránit ani skvělá Summer Glau.
:arrow: Ttue Blood - stále nevím, jestli tenhle seriáll ano nebo ne. Sookie mi občas leze na nervy, Billa nemám vůbec ráda (to radši Eric :P ). Asi zkusim ještě druhou řadu a uvidí se ;-)
:arrow: Kyle XY - občas jsem se u tohohle seriálu nasmála, hlavně ze začátku, když Kyle objevuje svět, ale jinak si mě asi moc nezískal.

Jinak přes prázdniny se chci vrhnout na - Moonlight, Fringe, Firefly, Ghost Whisperer, Wonderfalls a dokoukat seriály co mám rozkoukaný. Vidim to tak, že nebudu celé 3 měsíce dělat nic jiného, než jen ležet u TV :lol:

:thanks:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 12:05 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Dith píše:
Už hodněkrát jsem si chtěla dál takový větší marathon a zkouknout oba seriály celé znovu, bohužel není čas:(

Maratón plánujem už asi dva roky a stále som sa k nemu nedostala.:(

Citace:
Being Human - nápad s duchem, upírem a vlkodlakem se mi líbil, zkoukla jsem první dva díly a většinu času jsem se neskutečně nudila. Jestli ho někdy dokoukám? pochybuju.

Po prvých dvoch dieloch som na tom bola podobne. Teda pilot ma ešte celkom bavil, ale dvojka ma strašne nudila, tak som ani nemala chuť pozerať ďalší diel. Ale dnes vo vlaku som si pozrela tretí diel (keďže som nič iné nové v noťasi nemala:D) a bol skvelý. Stále nie som z toho nadšená, ale teším sa na ďalšie tri diely. Skús dať ešte šancu jednému dielu a možno ťa to chytí.:)

PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 12:24 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Dith, tomu říkám výčet :D:D Až se mi chce taky napsat jak si to řadím já, protože How I Met Your Mother bych měla o hodně výš na žebříčku a chybí mi tam nějaké co mám ráda jako Big Bang Theory :D:D

PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 12:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
také obdivuju ten výčet, ale když se zamyslím, také už mám pár řad několika seriálů nakoukáno, některé opakovaně a přikláním se k názoru, že tu chyběla zmínka o Big Bang Th., tu partičku vědátorů naprosto miluju.....

no, možná jsem natvrdlá, ale chybí mi tu trochu vysvětlivky k těm zkratkám :)

AtS, BtVS je předpokládám Angel a Buffy....

GG, HIMYM chápu, protože jsem si oba seriály také zamilovala

VKV, PB také chápu, i když jsem ani jednomu nepřišla na chuť (tedy u PB jsem to ani nezkoušela, viděla jsem kamarádce na kolejích přes rameno jeden dost zásadní díl a odmítám to vůbec sledovat)

HEX jsem si vygooglila, takže mám jasno

ale co bylo myšleno tím OTH a SN???? prosím o překlad, ať jsem v obraze...

jinak teď doporučuji Prima COOL, rozjíždí tu spoustu zajímavých seriálů...včetně Angela, kterého konečně poznávám a líbí se mi, co vidím ;)

PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 7:09 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:

One Tree Hill a Supernatural. ;)

Aby som tu furt len nekomentovala iných, pridám aj svoj zoznam.

LOVE
Buffy a Angel - tieto seriály len tak niečo neprekoná, Joss Whedon je pre mňa televízny boh
Pushing Daisies - pre PD mám slabosť, úžasne farebný, optimistický a vtipný seriál, navyše Lee Pace je absolútne zlatíčko
HIMYM - keďže Buffy, Angel a PD sa už nevysielajú, vždy sa najviac teším práve na nové diely HIMYM, geniálna parta a nezabudnuteľné Barneyho hlášky, dúfam, že seriál sa dožije ešte veľa sérií
Bones - zo začiatku mi to neprišlo také geniálne, ale od druhej série som na seriáli závislá, Booth a Bones sú dokonalým "párom" a celá parta z laborky je skvelo zohratá
The Office - samozrejme americká verzia:) tento seriál nemá u nás veľa fanúšikov, čo je veľká škoda, je to totiž jeden z najvtipnejších seriálov, aké som videla, berú si na paškál všetko, čo im príde pod ruku a tvária sa pri tom absolútne seriózne

Michael Scott: Wikipedia is the best thing ever. Anyone in the world can write anything they want about any subject, so you know you are getting the best possible information. :D

LIKE
Lost - má svoje slabšie chvíľky (celá 2. séria:D), ale každou sériou sa posúvajú niekam inam a darí sa im udržať napätie, navyše začínajú pomaly odpovedať na všetky záhady, takže som maximálne spokojná
The Big Bang Theory - partu geekov som si zamilovala už po prvom dieli, ale čím viac dielov sledujem, tým mám väčší pocit, že sa opakujú, ale seriál ma stále baví, takže sa teším na tretiu sériu
Dollhouse - nový seriál Jossa som si samozrejme nemohla nechať ujsť, rozjazd bol pomalší, ale od polovice to bola skvelá jazda, takže som vďačná za obnovenie, aj napriek mizernej sledovanosti
Fringe - tu som stále na vážkach, začiatok bol skvelý, potom som sa začala nudiť a záverom si to zase napravili, každopádne Walter je geniálny, navyše je tu Joshua Jackson, takže mám dôvod pozerať ďalej:D
Moonlight - slušný upírsky seriál, ktorý bohužial po prvej sérii zrušili, práve vtedy, keď sa to začalo rozbiehať
Desperate Housewives - jediný seriál, pri ktorom trpím dabing a sledujem v TV, super oddychovka, občas majú zápletky trochu pritiahnuté za vlasy, ale DH má stále baví
True Blood - trvalo to dlho, ale seriál som si obľúbila, rozhodne sa mu nedá uprieť originalita
Mad Men - u nás pozerá málokto, seriál zbiera ocenenia kde sa dá a má fakt skvelo napísané postavy a inteligentný humor
Brutálna Nikita - prvá seriálová láska:D Michael a Nikita patria doteraz k mojim obľúbeným párom
MASH - klasika, na ktorú nedám dopustiť, jeden z najlepších sitcomov

Prison Break a Heroes spadajú niekde medzi LIKE a DISLIKE - prvé série vynikajúce a odvtedy to ide dole vodou, ešteže PB už ukončili, pri Heroes toľko rozumu nemali:D

Cez leto sa plánujem vrhnúť na Tudorovcov, Castle a Mentalistu, Supernatural si odložím asi na ďalšie prázdniny.:D

PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 9:12 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
petra.freedom píše:
Dith, tomu říkám výčet :D:D Až se mi chce taky napsat jak si to řadím já, protože How I Met Your Mother bych měla o hodně výš na žebříčku a chybí mi tam nějaké co mám ráda jako Big Bang Theory :D:D

Popravdě já to nepsala podle oblínenosti. Jen jsem to sepsala do tří skupin, podle toho, jak mě seriály napadaly.

btw, možná až HIMYM dokoukám všechny řady, tak bude v mém osobním řebříčku zase o trochu víš ;-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 9:15 pm
Mikita píše:

One Tree Hill - tento seriál doporučuju. Dobře vymyšlené zápletky a herci, na které se dá konečně koukat.

Supernatural - výborný seriál, na který se musíš podívat. V televizi běželi první dvě řady tohohle seriálu pod názvem "Lovci duchů" a na Slovensku to bylo "Hrozba z temnoty" ;-)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 7
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: