Autor Zpráva

<  Seriály  ~  seriály: LOVE/HATE

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 8:28 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
ellizza píše:
Já jsem asi totální kulturní barbar :rolling: :rolling:

No a nebo já televizní maniak, :( (teda to jsem byla dřív, teď spíš čtu než koukám na tv), ale něco přeci jen si každý týden neopustím a to CSI...

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 8:33 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
jo CSI jsem taky sledovala (sice nepravidelně ale jo), jenže New York mě nebaví, nejraděj jsem měla Horatia

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 8:50 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
Jo jo Miami je řekla bych taky lepší, ale nejvíc mam ráda Las Vegas a tam Nicka Stokese :oops: ...

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 10:30 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Tak koukám, že tady jsou někteří fakt hrozní seriáloví maniaci. :D

Já se poslední dva, tři roky vůbec nedívám na televizi, jen si občas něco hodně doporučovaného seženu a pak sleduju na PC. V současnosti třeba Queer as folk, předtím Tudorovce. A taky jsem zkoukla pár těch "upírských" seriálů, tedy True Blood, Blood Ties, Moonlight, Buffy, Being Human.

Moje seriálové období bylo někdy v 90.letech, takže pamatuji ty zminované Poldy z přístavu, školu zlomených srdcí, Vražedné pobřeží, Brutální Nikitu, Akta X.

Z těch "novějších" jsem viděla jen 3 řady "24" a 2 řady Lost. Pak už mi to přišlo pořád dokola to samé.

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 10:48 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no tak na nové seriály se vůbec nechytám :| a Buffy mě tady asi jako jedinou naprosto nebavila - jen ten film s L. Perrym - u toho jsem se aspoň pěkně zasmála. Jo a na Tudorovce se chystám pěkně v hromadě (jen nevím jak to udělám - asi pošlu rodinu na prázdniny)

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 11:04 am
Tak Tudorovci mě nijak nenadchli, ale co jsem v poslední dobe viděla jsou The It Crowd, nevím jestli jste to někdo viděl je to taková hovadina, že jsem po prvních 5 minutách myslela, že to vypnu ale povedlo se mi to dokoukat první díl a pak další a další v některých gagů jsem válela po stole smíchu hláška " IT oddělení. A zkoušeli vypnout a zapnout!" :rolling: :rolling: :rolling: prostě super ale taková kravina a jak to dokáže člověku zvednout náladu

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 3:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Ivčo! IT crowd není kravina:D Je to hrozně vtipný seriál:D:D A pořád se to zlepšovalo co si pamatuju :D Moss je úžasně vtipnej a pak tam přibyl ten pošuk a už jsem z toho fakt nemohal:D je to hrozně vtipné!

Já teď objevila (mnozí už ho znají dlouhou dobu, díky za doporučení, Rami :thanks: ) seriál Pushing Daisies - je to absolutně roztomilé a vtipné a ten hlavní hrdina :o))) yummy :D
Hrozně se mi na tom líbí ten vypravěč a jak uvádějí detaily a některé věci se dějí jen tak mimochodem a ta hláška Did I say can? because i sometimes swallow my consonants, n´t, n´t, I meant can´t :D:D:D:D:D

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 6:56 pm
petra.freedom píše:
Ivčo! IT crowd není kravina

Nemyslela jsem kravina jako kravina, jen prostě co se tam děje nesmíš moc přemýšlet, nic méně jsem už stihla 3 série(a to doufám že budou další) a libezita ty hlášky prostě úžasný. "přijela teta Irma" u toho jsem se málem "počurala" :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
Jinak jsem viděla asi dva díly v češtině na ČT2 nic moc v ty angličtině to lépe vynikne!!!

PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2009 2:46 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
petra.freedom píše:
Já teď objevila (mnozí už ho znají dlouhou dobu, díky za doporučení, Rami :thanks: ) seriál Pushing Daisies - je to absolutně roztomilé a vtipné a ten hlavní hrdina :o))) yummy :D

Som fakt rada, že sa ti PD páči, nie každému to sadne. Ono sa to trochu vymyká normálu. Ale vrelo odporúčam aj ostatným, je to krásne farebné, roztomilé a vtipné. A hlavný pár Ned a Chuck sú absolútne rozkošní.

Ehm, čo som ti hovorila, na Leeho nesahať.:D Hlavný hrdina je až príliš cute - nesmelý, nesvoj, večne s rukami v kapsách a ku všetkému nosí tenisky, to je na ňom sympatické.:D

PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2009 3:35 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
George Eads mimochodem hrál i v dalším šíleně starém seriálu SAVANNAH, už tam vypadal úžasně svůdně....ty jo, člověk se až diví, u kolika seriálů si vzpomene na zápletku či nějakou postavu a to ty seriály ani nesledoval.... :D
(nebo si aspoň nepamatuju, že bych to nějak víc sledovala....jen myslím, že tam bylo něco s parníkem, požárem a šílenýma intrikama... :D )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: