Autor Zpráva

<  Seriály  ~  seriály: LOVE/HATE

PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2009 10:28 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Tak Savannah som sledovala. Tuším som videla všetky diely. To bola tá typická americká soap opera. Vtedy som ešte sledovala podobné blbosti.:D Ale moc si to nepamätám - intrigy tam boli určite, na parník si matne spomínam, ale požiar sa mi nevybavuje.

PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2009 10:59 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
jinak jsem se uťukla a nekoukla na další stránku a reagovala na předchozí....mno nic,jsem mimoň :) aspoň jsme si připomněli Nicka z kriminálky :)

IT CROWD jsou božííí, ani mi tolik dabing nevadil, "Teta Irma" je můj oblíbený díl....

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 2:37 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Rami, tak jsem koukala pozorně při dalších dílech a ten Ned tam fakt chodí nakrčenej, ale je tááááák roztomilej ten tvůj Lee (bez uvozovek, vidíš?:D)
Ale ten seriál je vážně cute.o))
(Tohle bude offtopic, ale souvisí to, protože jsme dnes měli knedlíky s jahodama a jednama v té vaničce byla plesnivá tak jsem se začla smát a říkám no, teď by se nám hodil Ned....nikdo mě nepochopil)

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 9:28 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
petra.freedom píše:
Rami, tak jsem koukala pozorně při dalších dílech a ten Ned tam fakt chodí nakrčenej, ale je tááááák roztomilej ten tvůj Lee (bez uvozovek, vidíš?:D)

Som rada, že si sa to už naučila.:D

Príhoda s jahodami je nice, akurát Ned je chudák, že on tie koláče potom nemôže jesť, lebo by mu tie jahody zhnili na jazyku.:D

PříspěvekNapsal: pon čer 08, 2009 1:59 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
To se mu stalo, když byl u Lily a Vivien v první sérii, tak mu to zplesnivělo, fuj :o)))

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 10:48 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Edit seriálů - dodávám další zbytky seriálů, kterém jsem měla to potěšení ( tu smůlu :-D) vidět. Už zmíněné kousky nebudu opakovat ;-)
:arrow: 24 Hodin - první série byla něco nového, takže proč ne... ale zbytek? Hell not!
:arrow: The Addams family - *evil*
:arrow: Akta X - hmf... pomalu už si nevybavuju děj samotných dílů, ale vím, že mě to téhdá docela bavilo
:arrow: Alf - ah, jak já ho neměla ráda.... kamarádka měla tuhle plyšovou potvoru doma a řeknu Vám to je něco tááá ošklivého :-D
:arrow: Alias - mhm - dobrá ústřední dvojka
:arrow: Andromeda - vesmír - zase?! to byla první reakce, ale jelikoš Kevin byl vždy sympaťák, budiš.
:arrow: Arabela - jj, ať žije potvora Xénie :-P
:arrow: Berlín, Berlín, Berlín - hm, sestřina oblíbenost, můj trest :-D
:arrow: BH 90210 - začátky jop, ale zase po odchodu herců to ztrácelo jas...
:arrow: Without a Trace - některé díly jsou zapamatovatelné, na jiné raději nekoukat
:arrow: Blade the series - ne! nikdy víc!
:arrow: Božská mrcha - :banghead:
:arrow: Bylo nás 5 - česká klasika! nikdy neomrzí.
:arrow: closer - další takový ten seriál "o tom samém" který mě ničím a hlavně nikým nenadchl
:arrow: Columbo - ehm :-D vážně jsem ho tady zmínila?!
:arrow: Charmed - love Pheobe and Cole - takže díly s těmito dvěma jsou čuprovní... je pravdou, že neustálým opakováním na primě mi ten seriál spíš začíná lézt na nervi...
:arrow: Četnické humoresky - ok, vím zmínila jsme česká klasika, ale tohle zase nemusím...
:arrow: 4 z tanku a pes - blah, jak to dotáhla mamka domů na DVD a koukalo se na to... help! :-D
:arrow: Dallas - no!
:arrow: Dawson's Creek - "promiň D miluju P, promiň P miluju D ... omg :-D ale jo přiznám se, taky jsme koukala
:arrow: Dempsey & Makepeace - utrpení pro mě, skvělá podívaná pro mé rodiče
:arrow: Divoký Anděl - jedna ze 3 telenovel na které jsem koukala (ty další dvě jsou Betty a hned ta první Esmeralda :-D)
:arrow: Dr. Quin - myslím, že to dávají teď znova na čt1 - ale koukat nestíhám, nicméně dřív jsem nějaký ten díl viděla
:arrow: Drzá Jordan - eee! opakovačka, nezajímavé obsazení...
:arrow: 2 a půl chlapa - :lol:
:arrow: Dynastie - to samé jako u Dallasu!
:arrow: Everwood - jop, koukala jsem a jop E byl takovej ten "správně divnej"
:arrow: Herkules - jo-o ten byl taky koukatelnej, dokonce máme doma na dvd nějaké ty díly :-D
:arrow: Eureka - pár dílů co jsem viděla bylo sece fajn, ale nějak mě to nedonutilo schánět dál
:arrow: Hospoda - něco o ničem - in love :-D
:arrow: Heroes - hm, teď si nejsem jist, jestli už jsme je zmiňovala :-d ok, možná se budu opakovat - odkázána na primácký dabing ve mě nezanechat velkou stopu nadšení...
:arrow: Stargate - dokud neodešel Hamond a Jack beru, ale pak už noup!
:arrow: Chirurgové - taky už jsem myslím zmínila ( safra měla jsme to vzít všechno jedním vrzem :-D) lídí se mi pojetí
:arrow: Chlapci a chlapy - když mě je vždycky tááák líto Kyslíka!
:arrow: Chůva k pohledání - mhm *bumped*
:arrow: Invaze - ne ne ne a ještě jednou ne
:arrow: JAG - taky nemusím
:arrow: Joey - jen slabý odvar
:arrow: Kalifornské léto - tohle už tady bylo tolikrááát, lidi come on! *bumped*
:arrow: Krok za krokem - rulezzz :-D
:arrow: Kutil Tim ... začínají mi docházet slova :-D
:arrow: MacGyver - jj, dejte mu topinkovač a máte tady atomovku :-D
:arrow: Mash - ;-)
:arrow: Medium - :-(
:arrow: Mr. Bean :rolling:
:arrow: Mrtvý jako já - líbí, zase nápad, který tu nebyl a nebude!
:arrow: Mišlenky zločince - zajímavé, ale já bych uvítala nějakého sexy chlapa ve vedení :-D
:arrow: NCIS - jop, dva sympaťáci vyrovnávají to, že je to zase kriminální žánr
:arrow: Nemocnice CH Hope - u mě vede Pohotovost
:arrow: O.C. - nenávidím, když umře, odejde hlavní hrdina!!! takže dokud tam pobíhala M, tak koukatelné.
:arrow: Ochránce - utrpení :-(
:arrow: Ošklivka Katka - z přinucení (prohra v sázce) jsem musela koukat, a pak už se z toho stal necitelný zvyk...
:arrow: Pipi - jooooo :-D
:arrow: Plastická chirurgie - jak jsem nebyla vyspaná do školy, když to nova dávala tááák pozdě :-D
:arrow: Policejní vyjednavači - ee, prvních 6 dílů a vzdala jsem to
:arrow: Profesionálové - já miluju soboty ráno, ale pokud v TV nejde tohle
:arrow: Ranč u Zelené Sedmy - hm... hm... hm... ale jo líbí
:arrow: Roseanne - zajímavá to rodinka
:arrow: Sex ve městě - nikdy jsem se nijak nehnala na to koukat a po tom co jsem koukla na film jsem ráda tomu, že díly které jsme neviděla nebudou nijak perfektní
:arrow: Smalville - nemohla jsme vystát Lanu a štvalo mě že C nebu s C :-D takže jo, koukala jsem a jo líbilo se
:arrow: směr Jih - gentlemani ještě nevymželi
:arrow: Vražedná čísla - nikdy jsem nepochopila jak se z outsidera z "10 důvodů proč tě nenávidím" stal charismaťák, ale musím číst že bych chtěla jeho hlavu při testech s matiky :-D
:arrow: Xena - já chtěla házet rimgem jak ona tím svým kulatým kdoví čím :-D
:arrow: Zákonc a pořádek - ne!
:arrow: zoufalky - ;-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 24, 2009 2:50 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
1) Dnes mi kámoška doporučila seriál Californication, už ho tu zmiňovala Dith, takže to už je pro mě dostatečný důvod juknout na zkoušku na pár dílů, Fox Mulder z jiného pohledu mě láká ;)

2) Citace Leca: "Dempsey & Makepeace - utrpení pro mě, skvělá podívaná pro mé rodiče" --- velké plus tohoto seriálu byl původní slovenský dabing, ten jsem milovala, posunul seriál úplně na jiný level a moc se mi líbil (nejsem ve věku rodičů L.), nechápu, proč měli potřebu ho předabovávat, hrozná příšernost !

3) Když už jsem se dostala k tomu dabingu....zdější oblíbené téma :) , musím se zastat dabingu Big Bang Theory. Minulý 11 díl, kdy byl Sheldon nemocný mi přišel velmi trefný. A.Háma a J.Wehrenberg jou hlasy, které v dabingu zas tak často neslyšíme a Sheldonovo huhňání bylo velmi trefné....to jen taková malá pochvala české práce, když už to o dabingu Stmívání říct nemůžeme :-)

PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 1:04 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Tak tenhle topic mě donutil vytáhnout můj "soukromý archiv" trochu jsem s tím :duel: tak se :eek:

Kde začít? Asi to bude deformace povoláním :blueangel: a pak prostě namátkou co zrovna vyberu

:arrow: Dr. Quin - doktorka na "divokém západě"
:arrow: ER - no prostě POHOTOVOST, co k tomu dodat
:arrow: Grey´s Anatomy - už to nejsou studenti medicíny, ale ještě to nejsou plnoprávní doktoři, mela jak se parří
:arrow: House M.D. - :rolling: :rolling: :rolling: nezapomenutelné hlášky a úžasný Hugh Laurie
:arrow: "SGC" - O s T taky perlí a ani spiny nejsou špatný
:arrow: SN - kdo by nechtěl koukat jak JP a JA loví duchy
:arrow: B/A - klasika mládí
:arrow: GG - takovýhle vztah s matkou bych taky chtěla mít
:arrow: Smallville - kdo by odolal TW
:arrow: Mutant X - (tak tenhle je tu jen proto, že ujíždím na svalovcích :D )
:arrow: KRIMINÁLKY odkudkoliv
:arrow: NCIS - I love Gibbs and Abby relationship
:arrow: Xena a Herkules - :rolling: jako ty dějepisný "mezery" tvůrců byly občas pěkně děsivý
:arrow: Dark Angel - 1) MW 2)JA
:arrow: McLeod´s daughters
:arrow: Charmed - první reakce? Není to ten co hrál v Návratu do Modrý laguny?
:arrow: Criminal minds - aneb jak myslí zločinec
:arrow: Cold Case - prostě miluju kriminálky
:arrow: Without a trace
:arrow: Hercule Poirot - kdo by odlal jeho logice a "mon ami"
:arrow: Bones - DB a ještě to je podle knih (moje peněženka: achich ovej)
:arrow: Closer - výborná Kira Sedgewick
:arrow: The bold and the beautiful - tak za tohle může jednoznačně - dlouhodobá nemoc :banghead:
:arrow: Higher ground - puberťáci a problémy
:arrow: Due south - gentlemani ještě nevymřeli
:arrow: Numbers - matika že se dá použít při vyšetřování zločinu?
:arrow: M.A.S.H. - doktoři prostě jedou
:arrow: Případ pro Sam
:arrow: Pretender - Jarod všeuměl
:arrow: MacGyver - aneb k čemu všemu lze použít skládacího "švýcara" (nůž)
:arrow: 1-800- missing - "paranormální" FBI
:arrow: Veronica Mars - prcek co se schová za foťák, aby přišla na to kdo zabil její best friend a k tomu problémy on high school
:arrow: Medicopter 117 (teda mě to povolání opravdu deformuje)
:arrow: Dobrodružství kriminalistiky - bez nich by byly dnešní kriminálky v háji
:arrow: Mr. and Mrs. Smith - staří dobří špioni
:arrow: La femme Nikita - Sekce jedna? to kdo vymyslel
:arrow: Alias - protože Sark je bomba prevít
:arrow: Léa Parker - francouzský komiks, ale hraný
:arrow: Step by Step - :rolling: "kouďák" is the best

a mohla bych pokračovat (někdy příště) až mě zase napadnou další a že jich ještě mám v zásobě :partydance:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 12:01 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Ahojky... :oops: Zjistila jsem že jsem seriálový maniak :oops:

Dělala jsem si seznam všech seriálů, které jsem kdy viděla no a, i když jsem některé vynechala tak je jich 136. :D Tak si tak říkám jak to sem asi tak hodím..... :D

PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 8:22 am
Katie píše:
Dělala jsem si seznam všech seriálů, které jsem kdy viděla no a, i když jsem některé vynechala tak je jich 136.

136 ?! :o Tomu bych říkala opravdová výzva, abys vybrala top 20, které sem hodíš ;) :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 6 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: