Autor Zpráva

<  Trička  ~  TWcon, Intoxicated.cz, Forum T-shirts :)

Ktorý nápis na triko sa vám páči najviac?

You are INTOXICATED by my very presence
31%
[ 16 ] 31%

Sparkle, you fool, sparkle!
21%
[ 11 ] 21%

Jasper says relax
19%
[ 10 ] 19%

Obsessive Cullen Disorder
8%
[ 4 ] 8%

Stupid Shiny Volvo Owner
13%
[ 7 ] 13%

Frequently dazzled/I've been dazzled
6%
[ 3 ] 6%

Iný (napíš do komentov)
2%
[ 1 ] 2%

Celkem hlasů : 52
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 9:26 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
tak myslim ze sa nas tu na fore a na strankach pohybuje dost na to aby sme mali aj nejake spolocne znaky napr tricko, placka a tak podobne. ukecala som brachu aby mi spravil navrhy na tricka *yay* len este presne neviem co by tam malo byt tak preto sa pytam vas co by ste tam uvitali *wink* po tychto napadoch vzniknu predbezne navrhy o ktorych nechame hlasovat a vyberie sa jeden motiv (pretoze s poctom klesa cena *wink* ) pripadne nabuduce mozeme dat vyrobit aj ostatne motivi ci dat urobit tricka aj pre mensie skupiny to nie je problem *cool* ak by ste mali vlastne navrhy na tricka sem s nimi na moj mail + k tomu nejaky comment ako kde by sa to na tom tricku malo nachadzat *thumbs* tesim sa na vase napady a narozy :clap:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 9:42 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Super nápad, Mati. Ja som sa k tomu doteraz nedokopala.:D Ja strašne chcem tričko s levom a ovečkou v strede, také aké majú v shope na Everglow - http://www.cafepress.co.uk/edwardbellanet.275485780

Ale spokojím sa aj s niečím jednoduchším, napr. len nejaký výrok z knihy a niekde nápis Intoxicated, aby bolo jasné, kam patríme.:D Najlepšie by bolo niečo funny, napr. na Everglow majú námet s odkusnutým jablkom a pod tým nápis "Screw self-control." :D

PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 10:09 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Hej súhlasím s Rami to triko je bombove.

A nápis INTOXICATED.CZ na záda.

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2009 12:56 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
tiez by som brala nieco vtipne ale tak mozeme si ich spravit viac ze :D jedine co nam asi brani su financie *cry* ten tvoj napad je super Rami mne sa pacilo to co mala skye na slayercone AND BUFFY KILLED EDWARD FINALLY a podtym bol obrazok dvoch prekrizenych kolikov :) alebo I LIKE BOOKS WITH A LITTLE BITE je plny internet vtipnych napisov na ucet TW ale niektore su fakt podarene :ambulance:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2009 4:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Yaaaaaay! Trika ! :D Já jsem všema dvaceti PRO .o) Už si vyrábím sama :D:D (já vím, Kubi, Twihard:D:D)

Ale nejsem fanoušek hlášky s lion and lamb nevím proč, prostě jí mám z určitého důvodu plné zuby :D

Ale jsem pro vtipný nápis a účast nápisu intoxicated.cz - reklama, no ne :D

Penězi přispívám, posílám, povězte :D

Jinak svůj žádný originální nápad nemám...mám moc práce to nejde ani nemyslím, jen robotuju (haha, ok tak myslím, ale jen v mezích angličtiny a pak čes. lit. dvacátého století)...takže nápady můžu začít hledat až v půlce září *crazy*

PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2009 6:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Ahojky - nechtěla jsem ale kvůli tomuto nápadu jsem zpět - jsem vším co mám pro a triko budu chtít rozhodně taky i pro malou ať tam dáte co chcete :lol: - ale s tím nápisem intoxicated - rozhodně souhlasím ;)

PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2009 7:31 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jeee, supr nápad. Také bych si tričko přála. (Peníze ráda poukážu na účet.) Nejvíc miluju, když mi taková drobnost dojde poštou, pak si balíček nechám pár hodin odležet, trochu obcházím a užívám si to těšení, jak to asi nakonec vypadá.

Ten nápad s Intox na zádech je supr.

A vpředu zajímavým písmem nějaká pěkná hláška. Teď mě nenapadá nic kloudného
V poslední době jsem si oblíbila "proti Alici bych nesázela" a "kdejaký model by za jeho krásu dal duši, i když to je možná právě ta cena" nebo tak nějak, ale ani jedno se na triko moc nehodí. :D Práce degeneruje mozek, až bude víkend, zkusím se soustředit a popřemýšlet. :)

PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 1:56 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak Bára přijde, napíše jeden příspěvek a hned mě naprosto ohromila. Tak takový podpis bych si kliďánko hodila na tričko, i ten typ písma mi vyhovuje. ;)

PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 10:39 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Jo, tiež som si to hneď všimla. Je to jeden z mojich najobľúbenejších výrokov, akurát na triko sa mi zdá príliš dlhý. A stále sa prikláňam k niečomu vtipnému, napr. "stupid shiny Volvo owner." Už som asi trápna s tým shopom na Everglow, ale tam majú fakt super nápisy ako "I've been dazzled", "Frequently dazzled". Mám radšej skôr narážky ako doslovné citácie, keď nikto nezasvätený nevie, o čo ide.:)

EDIT: Petruš objavila úžasnú stránku s množstvom inšpirácie - http://shop.cafepress.com/twilight?page=1
My hlasujeme jednoznačne za "Sparkle, you fool, sparkle!" :mrgreen: :mrgreen: Kto sa pridá?

PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2009 1:08 am
Ta stránka je bezvadná. Některé věci jsou fakt vtipné.

Mně se líbí vše s tím "dazzle", hlavně "I've been dazzled", nezasvěcený neví a zasvěcený ví hned a nemusí se tolik namáhat, je to taková profláklá klasika a mně přijde stále dobrá. :)

A "Stupid Shiny Volvo Owner" je dokonalé, jen se bojím, že by to někteří majitelé této značky nemuseli pochopit a nerada bych si někoho popudila. :)

No a abych nezapřela oblibu další postavy. Zamilovala jsem si to triko s JASPER SAYS RELAX. :rolling:

Jeee a to triko "Vampire Baseball" má pěkné provedení, 3/4 rukávy tmavé, triko světlé, wow.

(Také mě upoutalo PEACE - LOVE - TWILIGHT a It´s a twilight thing, you wouldn´t understand, ale tyhle hlášky si schovám pro svého přítele, na triku bych je vážně mít nemusela. :D )

Tak jo, ta stránka je vražedná, už jsem na 20 stránce a stále se bavím. Souhlasím, nejvtipnější je kresba a "Sparkle, you fool, sparkle!" Hlasuji pro. (Mno, tedy pokud lze udělat dámské tričko i ve velikosti XL, jinak je mi asi hlasování k ničemu ;) )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 8
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: