Autor Zpráva

<  Trička  ~  TWcon, Intoxicated.cz, Forum T-shirts :)

Ktorý nápis na triko sa vám páči najviac?

You are INTOXICATED by my very presence
31%
[ 16 ] 31%

Sparkle, you fool, sparkle!
21%
[ 11 ] 21%

Jasper says relax
19%
[ 10 ] 19%

Obsessive Cullen Disorder
8%
[ 4 ] 8%

Stupid Shiny Volvo Owner
13%
[ 7 ] 13%

Frequently dazzled/I've been dazzled
6%
[ 3 ] 6%

Iný (napíš do komentov)
2%
[ 1 ] 2%

Celkem hlasů : 52
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 6:14 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
addicthanka píše:
Jinak ty návrhy, já si trochu lámu hlavu když to chci přeložit, jakože chápu to tak nějak ale přesně to prostě nepřeložím, aby to znělo nějak rozumně :oops: :mrgreen:

Ups, to mi nenapadlo. Preložila som ich do pôvodného postu, tak približne, ono to v preklade znie stupídne.:D Ale hlavne aby si mala predstavu, o čo tam ide.

Zistila som, že vlastne môžem pridať anketu, môžete hlasovať za 2 možnosti, takto to bude prehľadnejšie. Takže prosím tých, čo sa už vyjadrili, aby zahlasovali v ankete.:)

PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 6:22 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
diki za anketu *wink*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 7:14 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Tak som ti odhlasovala. Ale stále som za intoxicated.cz na zádech.

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 7:34 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
to Ramira: díky moc za ten překlad, já vím v češtině to zní vždycky blbě, ale chtěla sem to vědět to víš až s tím půjd po ulici a někdo se mě jakože zeptá hele co to máš na tom tričku? Tak abych jakože aspoň věděla co to přibližně znamená :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv zář 03, 2009 1:07 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Haha tak toto je krásne 6:6:6. Tomu hovorím nerozhodné hlasovanie.:)

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 8:54 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak už se to trochu přehouplo, ale přesvědčivý výsledek zatím úplně není. :) Už jsem také hlásla a jsem napnutá, jak to dopadne. ;)

Já bych byla pro český tisk, ptž až bude ten grafický návrh, bude zaručeně originál a bude jen pro Intoxicated.cz fandy.

Samozřejmě i ráda přispěju na tričko, které by se mohlo věnovat do další soutěže.

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 9:53 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
vidim to tak ze naozaj zapojim brata aby nam spravil tie graficke navrhy a mam znameho co tlaci potlace na tricka velmi kvalitne *wink* a spravil by nam to bez dph *rofl*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 12:46 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Mikita píše:
Samozřejmě i ráda přispěju na tričko, které by se mohlo věnovat do další soutěže.

Tak k tomuto sa pripájam :massjump:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 2:17 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
tak jsem hlasovala pro jedničku a ona mi prohrává, tak šup šup, kdo ještě nehlasoval 8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob zář 12, 2009 6:42 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Hlasovala jsem pro 1 a pro 2.. protože nejsem zastánce Cullenů- nic jiného mi nezbylo.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 6 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: