Autor Zpráva

<  Trička  ~  TWcon, Intoxicated.cz, Forum T-shirts :)

Ktorý nápis na triko sa vám páči najviac?

You are INTOXICATED by my very presence
31%
[ 16 ] 31%

Sparkle, you fool, sparkle!
21%
[ 11 ] 21%

Jasper says relax
19%
[ 10 ] 19%

Obsessive Cullen Disorder
8%
[ 4 ] 8%

Stupid Shiny Volvo Owner
13%
[ 7 ] 13%

Frequently dazzled/I've been dazzled
6%
[ 3 ] 6%

Iný (napíš do komentov)
2%
[ 1 ] 2%

Celkem hlasů : 52
PříspěvekNapsal: úte zář 15, 2009 7:18 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
delší absence mi umožnila být teda solidně out :-D
takže tady názor: nápad na trika - I´m in!
ségra, super nápad. Tak si říkám co to, že to nenapadlo někoho už dřív. btw já jsem pro no.1

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 16, 2009 9:37 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Tak jsem nakonec hlasovala pro O.C.D. :mrgreen: Prostě mi to nedalo... Sice asi nakonec vyhraje ta první hláška You are intoxicated by my very presence, ale neva.... Tu bych taky snesla :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv zář 24, 2009 10:41 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak stav hlasování mě velmi překvapuje. :)

Čekala jsem, že vyhraje: Sparkle, you fool, sparkle!
Jsem velmi zvědavá. Už teď s tím počítám, jako s vánočním dárkem. ;)

PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 12:38 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: úte zář 29, 2009 12:17 pmPříspěvky: 4
Tak jo, hlasování mě donutilo se zaregistrovat :-)
(Jo a hned od začátku jsem byla pro triko s tučňákama, možná jsem se měla zaregistrovat dřív a otravovat tak dlouho, až by se dostalo do nominací :-)) Tak příště :-) )

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 7:23 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Doufám ýe tam nebude nic s Cullenovci.. ale tak reálně intox.. a pak nejaká ta legrácka:D

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 2:51 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
ááááááá....*internetově dupe nožkou* já chci tričko sparkle :D:D:D:D *pořád si dupe* :D

Teď upřímně, jsem úplně jediný člověk, kterému se nápis "intoxicated by my very presence" nepáčí?

Jde o to, že miluju intox, nechápejte mě špatně, to bych tu nebyla, že :o))) Ale toto se mi něčím prostě nelíbí...nevím proč, vím proč, prostě se mi to nelíbí..ale okavidně jsem v tom teda úplně a totálně sama *teď už brečííí internetově* :D:D:D

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 8:31 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Nééé. Mě se to taky moc neíbí. Víc se mi líbí vtipné nápisy. Prosím fanoušci "Sparkle...." hlasujte :D

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 9:18 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Petí, můžu ti říct, že ani jedna z mých voleb nebyla k "intox" hlášce.

Také bych byla raději pro "Sparkle, ....." ;)

To dělá, když máš dva hlasy, jeden dáš své nejvíc oblíbené a druhý něčemu jinému a mám podezření, že až ta druhá volba často padala na intox. :(

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 4:19 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Relax, girls, aj tak sa pravdepodobne budú robiť dva druhy tričiek, takže sa vezmú dva najpopulárnejšie nápisy. Dočkáte sa aj Sparkle.:) Niektorí preferujú intoxicated hlášku, niektorí sparkle, niekto si možno dá spraviť obe triká. Akurát neviem, kedy sa dostaneme do fázy realizácie.:D

U mňa padla druhá voľba na Sparkle, je to fakt subjektívne.:)

PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 12:31 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
tak som s5 tento tyzden idem do tej firmy kde by sa to malo tlacit a co by to stalo a pofotit styli triciek *wink* poprosim brachu aby spravil este nejake navrhy co by sa vam mohli pacit okrem tych hlaskovich *rofl*

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 7 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: