Autor Zpráva

<  Trička  ~  Trička, která už máme doma :D

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 5:16 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Zdravíčko :o) Když už je tu mega topic "trička" tak proč to nedat do něj. Plus to můžeme brát jako vzájemnou inspiraci a tak dále.

To, že si tisknu trička už ví každý, no dneska jsem zaskočila do svého krámku "tiskárny" s novými návrhy a včera jsem si na to ještě kupovala trika. Pán se tam na mě usmíval, že co se dělo, že jsem tam celé léto nebyla :D:D Tak jsem jim (i sobě) to vynahradila. Takže se chci jako pochlubit co teď mám za trička. Nejdřív sem dám fotky, kde jsem já. Vypadám strašně, takže to neberte v potaz, někde se mi na fotak nevešla hlava a tak :D:D Ale ta není důležitá, že jo :D

Tohle je můj oblíbenec, bílé ale velké, nicméně na dovču super:

Obrázek

Nakonec jsem neodolala OCD protože mě to stálo jen 60 korun :D:D

Obrázek

To je můj další oblíbenec, oboustranné paramore tričko :o)

Obrázek
- zeptředu (šok, že)

Obrázek
- zezadu

A to poslední zbožnuju jak mě pořád rozesmívá a to jak jsem to posrala, protože jsem chtěla Jaspera zepředu a jak jsme povídali s pánem a já se soustředila, aby to nebylo vzhůru nohama, tak jsem to posrala a Jasper skončil vzadu...ale jako je tam aspoń, že jo :D A mamka se tomu mimochodem už smála, aniž by vůbec věděla, co to znamená, že jsem šílenec :D:D

Obrázek
- zepředu

Obrázek

-zezadu

Tady je to všechno položené na gauči a čitelné :o)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 7:40 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Wow, ty máš ale krásných triček :clap: Ignorance is your new best friend - my favorite :mrgreen: Taky sem uvažovala nad potiskem trička, ale nevím no...na kolik tě to jedno tričko stojí, prosímtě? :mrgreen: ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 9:22 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Ha :o) No já ještě budu pokračovat - později :o) Teď to bylo na rychlo.

No hele tričko stojí tolik, za kolik seženeš nejlevnější tričko, jedno jsem koupila v TESCU za 58 když měli slevy a teď jsem zbytek kupovala bohužel za 120 (byla jsem káča, že jsem jich nekoupila víc v té slevě...) ale i tak dobrá cena. A potisk A4 černobílý stojí 89, a A5 barevná stála 66.

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 9:39 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Tak to bych taky brala, u nás stojí potisk text nejmíň 100 a fotka kolem 150 nebo víc...To sou rozdíly, teda.... :( Musím se tam ještě poptat teda...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 9:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Hodně se mi líbí "Don't make me go all "Volturi" on you..." a "Jasper" (nechce se mi to psát celé) :D

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 9:50 pm
No ale já nemám takový ten potisk normální, ale tohle je nějaký vosk, je to takový jiný, co se to může prát a tak podobně a ono to furt drží.

KDysi (haha říkám to jak kdyby to bylo sto let) jsem měla tričko HP (ten roztomilej Harry z prvního dílu, bylo hrozně funny, jsem ho dostala k vánocům - jo bylo to předloni :D:D:D:D:D Jsem ho nosila na vejšce a lidi na mě koukali jakože "seš šílenec??") no ale jednou jsme ho nechtěně vypraly....a bylo v prdeli. Celé se to roztřepilo a tak.

A to samé mi kdysi udělalo tričko Matrix, který jsem měla na premiéru dvojky :D:D Totálně se rozpadlo. Stejně jako moje láska k Matrixu díky druhému a třetímu pokračování :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 10:05 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Vůbec mě nenapadlo, když jsem to Petře posílala, že by šlo dát na jedno tričko Volturi i Jasper hlášku. Tvoří to zajímavou kombinaci. :eek:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 10:26 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
A kde je "Go imprint yourself, Jacob?" :shock:

Volturi a Jasper rock. Rada by som videla tie pohľady, keď budú ostatní tie nápisy lúštiť.:D Inak, pekné farby tričiek.:)

Už som to vymyslela. Keďže u vás robia potlač tak lacno, dáš nám to všetkým spraviť a rozpošleš nám to. Pekne som sa ti postarala o program, že?:D

PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 10:33 pm
Souhlas s Ramirou, mi ti všechno nadiktujem a bude se to dělat u vás :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 10:35 pm
Rami: seš miláček :D

Jo a jak jsem řekla, byla to rychlovka a já tu imprint hlášku za boha nemohla najít a už byly tři ráno a já věděla, že musím vstávat. Tak jsem se prostě rozhodla pro tahle, ale neboj, až se vrátím a budu mít prachy (jestli :D:D) tak bude Jacob, to určitě.o)

Zuzi - jasně ty aby ses nepřidala :D:D:D

Budete mou zkázou holky, říkám vám to teď :D:D Víte, že chci letos dokončit školu, že jo?:D:D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: