Autor Zpráva

<  Trička  ~  BOTHERED! :)

PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 12:08 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Musím vám ty BOTHERED trika pochválit, jsou táááák úžasné!!! :)) Vypadaly vážně skvěle :) :+1: (A taky chválím naše oranž paramore, protože je miluju :D :D )

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 12:23 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
moje BOTHERED tricko je uplne AWESOME! najviac ho milujem a myslim ze na dalsi con budem potrebovat nove pretoze to tohtorocne bude maximalne obnosene *rofl*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 08, 2010 4:16 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Swamp píše:
moje BOTHERED tricko je uplne AWESOME! najviac ho milujem a myslim ze na dalsi con budem potrebovat nove pretoze to tohtorocne bude maximalne obnosene *rofl*

:-D já měla s sebou na dovolené své "Penguins. Lovely." a musím říct, že mě až překvapilo, kolik lidí vědělo, že je to hláška z TW :-D Příští FF bude asi další várka, co Peti? :blueangel: :bump:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: