Autor Zpráva

<  Trička  ~  BOTHERED! :)

PříspěvekNapsal: úte kvě 11, 2010 8:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Lidi,
zdá se, že nápad s tričky nám nevyšel podle plánu :D Ale teď mám v plánu něco jiného a chci vám o tom dát vědět, protože by to mohlo být celkem fajn :)

Takže, v červnu bych chtěla, lépe řečeno si prostě budu tisknout tričko :) A chci ho tak, že vepředu bude napsáno BOTHERED! a vzádu něco jako Team TwilightCon (a podtím třeba odkaz na intox :) )

A chci vám nabídnout, pokud někdo budete chtít, že mi můžete poslat tričko a já vám to taky nechám natisknout :) A dovezu to na TwiCon :) Teď se samozřejmě jedná o lidi co jedou na TwiCon...a co maj rádi bothered :D teda pokud jste na mě hodní, můžete mít na přední straně i něco jiného :D:D:D

ALE - musíte mít bavlněné tričko světlých barev, je to taková vosková technika a ta barva se vpije, tudíž na tmavém nic není vidět. A bavlněné musí být stopro :) Myslím, že má dřívější trika jste viděli, tak nějak to bude vypadat :)

Nechci z toho dělat žádnou velkou akci, jen vám prostě jako společným nadšencům dávám o tomto vědět, tak pokud byste chtěli, kontaktujte mě :)) A domluvíme se :)

Jo - tisk A4 černobílý stojí asi 95 korun myslím :) takže to je těch 95 :) myslím, že se ty nápisy na jednu A4 vlezou :)

(PS: pokud by vás bylo víc, asi bych musela žádat o peníze dopředu, protože jsem chudý student :D:D:D)

PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 1:13 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Hehehe. :D

Myslíš, že by se někde dalo sehnat i toto písmo?

Příloha:
pismo.jpg

No, nevím, jak by to vyznělo ve spojení s Team TwilightCon. :D
Aby to nebylo pochopeno špatně. Je to takový náš soukromý vtípek.

Ale jako recese super. Mně by se rozhodně zamlouvalo něco s odkazem na INTOXICATED.cz Víc už bych tam mít nemusela. :)

Mno, porozmýšlím a rozhodně se ještě ozvu. :D

"NM bothered me. It´s like sequel to Rocky called New Rocky."
"I am in the begenning and in the end. Fast follow the middle, you JA."

:rolling:

(Neručím za správnost přepisu, jsem marný angličtinář. V hlavě mi zní už jen ta intonace a ty ksichty a umírám smíchy. :D)
Note:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 6:27 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Jojo, ten font by byl nejlepší :)) Dnes jsem mluvila s kolegyní v práci a ona tiskne trička a platí se to na centimetry. Dokonce by mi zařídila i levnější trička, takže už je to oficiální a ujímám se organizace :)))

Jinak hmm, možná Bothered! a na zádech intoxicated.cz - by bylo nejllepší:)

PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 12:31 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Ja som za čokoľvek, hlavne, že niečo bude. Super, že si sa toho ujala. ;) Bothered je super nápad. Akurát sa mi moc nepáči ten font, príde mi to ťažko čitateľné, ale v tomto sa prispôsobím väčšine.

Výber trika nechám na tebe, Petruš, ak si to teda vezmeš na starosť.:) Akurát by bol u mňa problém s poslaním prachov, lebo za prevod na český účet by som dala 5-násobok ceny trička, tak by som ti musela dať až osobne, ak by si to dovtedy nejako prežila.:D

PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 12:24 pm
Rami: Jasné, to s penězi chápu :) Pokud budu mít na zaplacení, tak mi to nedělá problém :) Ale jde o to, že už všechno utratím na festival :D:D:D A taky musím mít na cestu :) Nicméně myslím, že moc nás stejně nebude .)

Jinak co se týče fontu, myslím, že bude nejlepší, když to nějak vymyslím, tím myslím zkusím navrhnout pár věcí, nafotím to, postnu vám to sem a bude se vybírat :) časově to vidím asi tak, že to budu dělat na začátku červnu, po prvních státnicích. Protože to prý trvá čtrnáct dní počkat.

Mimochodem, trička ta kolegyně z práce objednává odtud:

http://www.adler.info/CZ/CZ/eshop/trika_tricka/

Tak se tam podívejte, jestli se vám tam něco nelíbí :) Mám pocit, že na tmavá trička tahle technika spíš nefunguje :) Já uvažuju o červený nebo oranžový :D (ne že by to bylo proto, že je mám ráda :D:D:D:D
Ale jinak trika můžu dodat i já, tím pádem se bude platit jen za potisk - a ten se prý platí po centimetrech a když to dodám už zpracované, nebudeme muset platit za práci :) Takže to nějak dovymyslím :))

Možná, že si ještě nechám udělat to triko - "sparkle, you fool, SPARKLE!" :D

PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 10:51 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Ty trička by byly fajn, taky bych si asi jedno vzala :D

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 2:24 pm
Ok, tak to máme zatím tak 4 lidi :) TO jde :)

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 2:58 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Petí, jsem pro obě trička (chci i "Sparkle"). ;)
Těším se na tvůj návrh.
Jsem ujetá na černou a tyrkysovou, ale je mi jedno, jaké barvy vybereš. Ten návrh s oranžovou je supr, je to barva geodetů, takže ji konečně můžu mít i ve svém šatníku. ;)

Myslíš, že bys sehnala i tričko pro mne (budou mít i mou velikost v dámských)? Prachy ti pošlu na účet.

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 6:44 pm
Heh, jo, když ho objednám z té stránky, koukala si na ní? Já se byla podívat v obchodech a nikde už žádný prázdný trička nejsou..všude jsou jen trapné nápisy alá don´t you wish your girlfriend was hot like me...... :D

Podívej se na ty stránky a vyber si, která trička se tí líbí nejvíc :) Oni ti je objednaj :) Myslím, že sparkle bychom mohly dát na bílé? nebo tak nějaké :) Hele příští úterý jdu na státnice z angličtiny...tak se můžem domluvit, že ve středu se nějak sejdem a vyřešíme to? Nebo prostě potom...
Teď fakt musím vypnout počítač a končit jako..jinak tu vyvádím kraviny a neučím se...a vzhledem k faktu, že jsem začla studovat před 3 dny a státnice mám v úterý...jsem ve značný prdeli, tak musím ukončit počítačové kraviny :D Tak potom, ok?:)

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 8:44 pm
petra.freedom píše:
Tak potom, ok?:)

OK. To bude stačit. ;)
Holka drž se, hlavní je, přiznat si, že si s časem v prd... a začít makat. Ty jo, držím palec a budu předběžně počítat se středou. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: