Autor Zpráva

<  Trička  ~  BOTHERED! :)

PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 11:23 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Takže jsem tu Miki :) Můžeme se večer nebo zítra domluvit, budu na icq :) Tak asi tak :) Message platí i pro ostatní, kdo se chtějí podílet :)))

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 10:06 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Zdravíčko, nesu další info, nechala jsem si udělat tričko s nápisem Muse. Objednala jsem si červené unisex tričko (to classic 160 nebo jak se jmenuje) a na to dopředu muse o velikosti cca 20 centimetrů.

A hohromady mě to celé vyjde na 95 korun!

(Pro informaci i s tím dřívějším levným tiskem, který jsem si zařizovala loni mě to vyšlo dráž, trička jsem si kupovala sama, byly cca za 100-150 podle toho kde jsem sehnala - a potisk pak byl kolem 50-100 korun, podle toho, jak to bylo velké - ale i za 200 mít triko s dobrým nápisem bylo málo, ale tohle je teda legendární:D)

Takže to je info pro vás, kdo byste se chtěli účastnit :) Vyfotím ho, až ho budu mít hotové :)

Miki: vzorky těch city a pure triček teprve budou, až budou, nechám nám je udělat :) Ale cena dobrá, že? :D Kde bychom daly kilo za tričko, který bude mít nápis co chceme :D:D

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 11:01 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
petra.freedom píše:
Zdravíčko, nesu další info, nechala jsem si udělat tričko s nápisem Muse. Objednala jsem si červené unisex tričko (to classic 160 nebo jak se jmenuje) a na to dopředu muse o velikosti cca 20 centimetrů.

A hohromady mě to celé vyjde na 95 korun!

Na 95 korun i s tričkem ?!? :-O To se dá někde sehnat jo??? To chci takyyyyy!!!! :D:DD:D To se musíme domluvit, nechám si taky něco natisknout a ty mi to pak hezky dovezeš na con :D:D:D:D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 11:28 am
Ale jako zase nebudu tahat zvláštní kufr s věcma jo? :) jsem taky jen člověk :D:D

Jinak jo, je to i s tričkem. Ty lepší trička jsou asi o dvacku dražší, ale zase nejsou obyč..jinak to bothered jsou dva nápisy že jo tak to podle mě vyjde nakonec tak na 150 cca.

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 11:55 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Jako chápu že nechceš tahat milion pět dalších triček, ale na moje malinkééé tričenko by se určitě místo našlo, že???, Že??:D:D:D:D Já to bothered asi ne, ale třeba nějaký pěkný nápis paramore třeba by se šik ;)))) :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 12:07 pm
Tak to samozřejmě!! :) Já se jen lekla, že jich budeš chtít udělat deset :D:D

Hani pro tebe - chystám se si udělat oranžové paramore triko a chci na to ten nápis s motýlem co je na honda civic tour a taky na tom oranžovém autě. Víš jaký? Jen ti to říkám takhle jako pro info :))) Ale zatím se mi nedaří najít ten font posraný :D A ani ty křídla motýla neumím zvětšit... :D

(No a taky na to nemám dost času, když se musím učit, že jo :D)

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 12:15 pm
AAAAAAA to oranžové s tím honda napisem chciiiiii!!!!!! ::D:D:D Hej tak já teď mám celkem čas tak to posháním třeba ;)) Ty to nehledej, hlavně se uč ať si v pohodce :D Ale to etda je boží náápaad, to musím mít!! :D:D
A deset trik néé, stačí jedno, pěkňoučké ;)))

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 12:21 pm
No vidíš, tak tě úkoluju :D:D Můžeš ve volném čase hledat ten font a křídla motýlí, nebo někoho, kdo nám je zvětší tak, aby se nerozrastrovaly :) Možná se to dá ve photoshopu já nevím :D:D A já se jdu učit :D Dík :D

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 12:30 pm
To víš že jo, beru si to na starost, někoho seženu :D :D :D :D Zksuím se po tom podívat, ať máš o starost míň ;))) A už val, rychle, jinak tě tu zase uvězním :D :D :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 2:50 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
to Peťa: už jsem se rozhodla jak u intox tak u DW :-D detaily na ICQ ;-)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Hledat:
Přejít na: