Autor Zpráva

<  Breaking Dawn / Rozbřesk  ~  Dojmy z filmu

Který díl se Vám zdál doposud nejlépe natočen?

Twilight
45%
[ 5 ] 45%

New moon
0%
[ 0 ] 0%

Eclipse
18%
[ 2 ] 18%

Breaking dawn part one
36%
[ 4 ] 36%

Celkem hlasů : 11
PříspěvekNapsal: stř lis 23, 2011 9:33 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Těžko mohli otisknutí nechat až do druhé části... Vlci by teď neměli důvod vzdát souboj s Cullenovic partou (když měli jasně navrch) a nechat Renesme naživu. Navíc Jacob si byl dost dobře vědom, co je to za "pr*ser" :D ... ta výměna pohledů mezi ním a Edwardem byla dost výmluvná. Ale tak každý to vidíme jinak, to se stává ;)

Jo, jsem zvědavá, jak bude řádit Bella, až se to dozví :twisted: :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2011 12:47 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Mikita píše:
Misqui píše:
... taky jsem si všimla zvláštní kamery, hlavně v první polovině mě to docela otravovalo, i když přesně nedokážu vysvětlit, co mi vlastně vadilo, ale něco tam bylo...

Mně ze začátku vadilo to detailní zkoumání některých detailů, kostýmů, výzdoby.....ale je mi jasné, že když se s tím tak piplali a se šaty dělali takové tajnosti, tak teď si to chtěli vychutnat....mohli to ale trochu zkrátit :D

no jo, to bude asi ono, hlavně s těma šatama dělaly docela cavyky, ne že by nebyly krásné, ale bylo to vážně trochu přehnané... když nad tím tak přemýšlím chvílema mi vadil i střih (některé scény vypadaly useklé), ale to už je profesionální deformace ze školy :lol:

Co se týče Edwardovy reakce na otisk, mě přišla přiměřená, z jeho výrazu se podle mě dalo vyčíst, že nad tím neskáče radostí do stropu, ale v dané situaci jim to hold zachránilo krk a já pevně doufám, že to Jakovi ještě ve 2. části předhodí a hlavně mu to měla vytmavit Bella :twisted:

PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2011 10:27 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
V sobotu jsem nechala svoje milované mimi s tatínkem doma a vyrazily se ségrou do kinča (má skoro dospělá sestřička byla tak trpělivá,že počkala až na to kino budu mít čas .-) )
Musím říct,že tohohle zpracování jsem se tak nějak bále,ale světe div se,snad dokonce možná budu mít raději film než knížku
Samozřejmě to nebylo úplně bez chybiček,ale cestou z kina jsem si hned na ty chyby nemohla rozpomenout a dokonce jsem měla i pocit,že to chci vidět znovu (to se mi stalo pouze u prvního dílu)

Asi začnu nejdřív s minusy:

- nejhorší z celého filmu mi přišli Volturiovy po titulcích (ti jsou silně nepovedeni,je to spíš parodie - stejně jako u New Moon)
- svatba mohla být o fous kratší
- Bella po svatební moci mohla vypadat víc jak slepice, hihi (to podívání do zracadla mám moooc ráda)
- chyběla mi scéna s psí miskou - až vtipná nevraživost Rosalie a Jacoba mi chyběla
- Reneesmé byůa moc digitální
- sex málo odvážný (ale rozhodně lepší než v knize - Steph mi přijde moooc prudérní )
- otisknutí Jacoba,ale otisknutí do prtat mi přijde úchylný i v knížkách

- svlíknutí Jacoba hned na záčátku - to si mohli úplně odpustit
už si v tuhle chvíli na nic nevzpomíinám ...

výrazné plusy:

+ Charlie zase úžasnej - ve všech scénách
+ proslovy (filmová Jessica je super!)
+ Bellin posvatební vohoz (v knize jsem si představovala,že je oblečena do kostýmku tak z 80.let - a to fakt nerada - pamětnice prominou )
+ neúspěšné svádění Edwarda Bellou a zabavování Belly Edwardwem vtipně milé
+ strádající Bella povedená
+ porod povedený (to jsem nečekala!)
+ proměna super! (na konci bylo v kině ticho jak v hrobě!!!)
+ použití hudby ze Stmívání

CELKOVĚ JSEM FAKT SPOKOJENÁ,ZATÍM POSOUVÁM ROZBŘESK ZA STMÍVÁNÍ A LITUJI,ŽE NOVÝ MĚSÍC SE NENATOČIL TROŠKU JINAK

PS: V kinču byly skoro samí párečky lidí mé věkové skupiny nebo jen o pár let mladší
Musela jsem vypadat,jako totálně dojatá fannynka,jelikož mi propukla rýma teklo ze mě jak z kohoutku a mmusela jsem smrkat,hlavně při svatebním polibku,loučení s rodiči,sexu ,porodu a tak - hiihi
Omlouvám se těm které jsem nakazila

edit: moc se povedly kostýmy a make-up (jen upírky z Aljašky měly moc výrazný čočky),Edward se na ostrově naštěstí netřpytil :-)
Edward byl tady fakt Edward,takhle jsem si představovala
Vždycky jsem si říkala,že byl Jacob blbě zahranej,ale vlastně vůbec ne - v každém filmu byl takový jaký v knížce,v Eclipse měl štval,ale tady byl suprovej :-) (mmj. z Taylora se stává pěknej chlap!)

PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 3:22 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Šarulka píše:
Musela jsem vypadat,jako totálně dojatá fannynka,jelikož mi propukla rýma teklo ze mě jak z kohoutku a mmusela jsem smrkat,hlavně při svatebním polibku,loučení s rodiči,sexu ,porodu a tak - hiihi
Omlouvám se těm které jsem nakazila

No mě svatby tak obecně dojímají. A jelikož jsem svou už prožila, o to víc jsem bulela i bez rýmy. :D

PříspěvekNapsal: pon bře 11, 2013 12:17 pm
HumanHumanRegistrován: úte úno 19, 2013 11:09 amPříspěvky: 9
Tak tohle už bylo na můj vkus opravdu moc. To by měli dávat jako příjem na psychiatrie. Komu se to líbí, toho berem. Jinak to prostě nejde...

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: