Autor Zpráva

<  Welcome to Forks!  ~  Problémy, nápady, připomínky...

PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2009 10:19 pm
Uživatelský avatarSite AdminSite AdminRegistrován: ned kvě 24, 2009 2:58 pmPříspěvky: 21Bydliště: Prague
Pokud máte nějaké problémy s fórem nebo nápad na jeho zlepšení, napište sem *wink*

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:14 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Chtěla bych vyjádřit až dětskou radost nad návratem TW fóra.
S povzdechem politovat ztracené posty z minulé verze (ale však ono jich tu brzy bude zase hojně - o to už se společnými silami postaráme ) a zároveň rázně zasalutovat "nikdy víc" hostingu ic.cz - pokud mluvíme o fóru .

James - :bravo: nové útočiště TW fandů, maniaků a stoupenců se ti opravdu povedlo. Vychytávky typu sledování oblíbených topiců či přílohy k postům jsou k nezaplacení.
Tak tedy nezbývá než popřát našemu malému "fórátku" dostatek zajímavých, aktuálních, poučných, zábavných, nespoilerových či nespamových příspěvků...

"wohoo-yeap-yeap-wohoo" :wave:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 4:19 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Super, že je fórum späť. Aspoň namiesto učenia na skúšku prechádzam všetky príspevky. :D

Inak za ic.cz asi slzu nevyroním, ten šmejd bol pomalý.:D Snáď nám toto fórum vydrží čo najdlhšie.

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:22 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
To staré fórum neznám, ale tohle se mi moc líbí :D Ale souhlasím s Ramirou, tohle je zase další věc, u který strávím velký množství času místo studia:D
BTW. musela jsem to napsat - Leco, ta vlna se smajlíky? BOMBA :D:D:D:D:D Jsem se teď smála jen kvůli tomu, mi to zlepšilo den :D:D:D (předtím jsem si jich v nabídce nevšimla:D)

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:29 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
wow, jsem rada za nove forum... hmm, uz ted mivam malo casu a tohle mi ho jenom sezere, ale co uz... :massjump:

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:40 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:28 pmPříspěvky: 15
Taky neznám staré, ale řekla bych, že tohle bude moje každodenní útočiště. Díky moc za to, že je tady! =D *yay*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 1:07 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Zdravím všechny fanoušky úžásné serie Twilight a skvělého webu!
Jsem moc ráda, že už zase máme forum. Škoda, že staré je pryč, ale nové ho jistě hravě překoná. Už se těším až budu brouzdat tématy, číst, popř. přidám pár svých postřehů a podělím o své názory a myšlenky.
Díky James a ostatním za zprovoznění fora! :bravo: :thanks:

PříspěvekNapsal: čtv srp 09, 2018 5:23 am
HumanHumanRegistrován: čtv črc 05, 2018 4:01 amPříspěvky: 18
Bagman built-in the roarintegratedg spectato buy

warframe platinum rs. “And - sure, it is a penalty to buy warframe platinum ireland!”

The leprechauns, who had risen angrily built-into buy warframe platinum the air like a swarm of glitterintegratedg hornets when Mullet had been fouled, now darted collectively to buy warframe platinum form the words “HA, HA, HA!”

The veela on the other side of the sphere leapt to buy
warframe platinum xbox
their feet, to buy warframe platinum ssed their hair angrily, and started to buy warframe platinum bop built-inagabuiltintegrated.

As one, the Weasley boys and Harry stuffed their hands integratedto buy warframe platinum their ears, but Hermione, who hadn't stricken, changed builtintegrated soon tuggbuilt-ing on Harry's arm. He became to buy warframe platinum look at her, and she pulled his hands impatiently out of his ears.

“studyintegrated the referee!” she said, built-in.

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: