Autor Zpráva

<  Organizace  ~  Letacky a letaky / posters

PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 1:43 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
petus ved ja som vam tam postla datumy uzavierok *rofl* takze rataj vzdy tak tyzde pred uzavierkou budem prudit *cool*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 5:06 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
to Peta: teď nevím, jakou photoshop myslíš, ale i tak je odpověď ne... napadlo mě udělat manipulaci - něco ve stylu : http://img412.imageshack.us/i/facesg.jpg/ a k tomu samozrějmě text, etc. etc. a jelikoš je tady ta překážka v podobě autorských práv u fotek - tak ty si s tvou orange hlavou nejblíž :-D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 9:23 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
:wave:
chcem podakovat Lece za uzaysne letacky pre TWcon ked ich nedame masovo tlacit tak ich dam vytlacit aspom par vo formate A3 a rozvesame po FF *thumbs* *wink* mohla by si mi ich poslat aj vo velkom rozliseni ak ich mas? diki :+1:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 10:00 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Swamp píše:
:wave:
chcem podakovat Lece za uzaysne letacky pre TWcon ked ich nedame masovo tlacit tak ich dam vytlacit aspom par vo formate A3 a rozvesame po FF *thumbs* *wink* mohla by si mi ich poslat aj vo velkom rozliseni ak ich mas? diki :+1:

nz ;-) už jsme to řešily i s Kubi - v pc mám velikosti A4, A5 a A6 ;-) Kubi už se chystá tisknout ty A5 a A4 ;-) a nevím jestli i ty A6
okay, pošlu ti i ty větší velikosti...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř dub 28, 2010 1:32 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Tak já si ty plakáty vytiskla a pomalu provozuju propagaci :D:D nechala jsem to v jedné cukrárně v Mostě a tak :D Nástěnka ve škole to taky odnese :D jsem jako vandal :D

PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 8:31 pm
petra.freedom píše:
Tak já si ty plakáty vytiskla a pomalu provozuju propagaci :D:D nechala jsem to v jedné cukrárně v Mostě a tak :D Nástěnka ve škole to taky odnese :D jsem jako vandal :D

UTB ve Zlíně je na tom podobně - a navíc mám domluvený Kroměříž, Holešov, BpH, Opavu, Ostravu a Jičín - mám málo posterů :-D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 10:55 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
když už budeš v Jičíně stav se i v Semilech já to někde roznosím ;-)

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 12:27 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Zuzi prej "stav se" :D:D:D:D:D

Leca: haha, ok, jsi aktivnější, vyhráváš pivo, které si platíš sama, ale ťuknu si s ním s tebou! :D:D:D TO JE CO? :D

PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 12:41 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Péťa: No, kdo by něčemu takovýmu odolal :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 11:32 am
Dith: Viď? Taky si myslím!! Dlouho jsem nad tím přemýšlela, než ze mě něco takového vypadlo :D:D:D:D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: