Autor Zpráva

<  Organizace  ~  Přednášející na TWConu

PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2009 10:00 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov
:grouphug:

Kdo vás nachystal přednášky a kvízy?

Swamp
Meno:Martina
Pozice: vedúca TwilightConu
Email: martina.turcan @ gmail.com, living.dead.souls @ zmail.sk
ICQ/Skype: na požiadanie
Vek: 19

James
Jméno: Tereza
Pozice: přednášející, majitelka Intoxicated, tým Intoxicated
Email: james @ intoxicated . cz
Věk: 22

Ramira
Meno: Radka
Pozice: prednášajúca, tým Intoxicated
Email: team @ intoxicated . cz
Vek: 23

Portable.Device (Porty)
Jméno: Matěj
Pozice: přednášející
Email: tba
Věk: 25

PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2009 8:46 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
ak bude mat tento rocnik uspech tak ocakavam nabor prednasajucich do linie *cool* dajte vediet ak by ste mali zaujem o prednasanie :cheerleader:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 9:32 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
AK? opravdu tady někdo počítá s tím, že se to nepovede? Vždy´t je to fenomén, já to vidím pozitivně, jediný problém by mohl nastat v tom, že se k lidem nedostane informace o konání, nebo že nebudou mít peníze ale pokud vím je to na facebooku, je to tady, dva zdroje zajištěny :D

PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 9:22 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
uvidime co bude buduci rok *wink* prednasok a sutazi mam v hlave asi milion ale rada by som vypadla do USA ak sa mi to podari aspom na 4 mesiace takze by som sa asi nezucastnila prvykrat FF *confused* no ale tak je to vo hviezdach a mam super zastupcov takze by sa to urcite konalo aj bezomna :wave:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 11:12 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
a máš plán s USA? Nebo na blind? :o)

PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 10:23 pm
mam plan ale to podla financnych moznosti San Diego je priorita *rofl* LA NY W pozriet kamaratov a tak si trosku uzit a spoznat svet *yay*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 10:42 am
san diego z nějakých zvláštních důvodů? není tam ten comic con?:D:D:D

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 9:11 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Swamp píše:
mam plan ale to podla financnych moznosti San Diego je priorita *rofl*

já chci do kufru. :bounce:

Btw jinak, ségra, já doufám, že časové možnosti dovolí a já si tě budu moct užít na nějaké té tvé přednášce. Tak si říkám, díky bohu, že já se nenechala ukecat. Moje vyjadřovací schopnosti - ehm, no řekněme, že raději budu jednou z mnoha vzrušených posluchačů.
Takže těším se, snad na co nejvíce, přednášejících...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 8:45 pm
no SD nevyslo :( ale stale hladame novych prednasajucich al aspom napady na prednasky ak nemate odvahu al chut prednasat *wink* no do kufru by som ta mohla zobrat ale musela y si byt extremne podvzyivena zlati limit je 20kg *sad*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2009 4:48 pm
Já navrhuju téma Paramore :D:D Jako chápete "the band that made the main song for Twilight" :o))))

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 4
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: