Autor Zpráva

<  Organizace  ~  Přednášející na TWConu

PříspěvekNapsal: čtv pro 10, 2009 4:13 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
haha, promítání koncertu :D:D ta videa jsou shit kvalita :D:D To radši ne, ačkoli mám Final Riot DVD koncert :D:D Tak ten se ale jako chystám ukazovat tak jako tak :D

PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 5:43 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon pro 07, 2009 12:10 amPříspěvky: 97Bydliště: Praha
ahojik,
kdyby jste potřebovali s něčím helpnout ať už s přípravou nebo přednáškou...tak budu strašně ráda, když se ozvete a klidně se čehokoliv ujmu... *wink*

PříspěvekNapsal: úte dub 06, 2010 12:04 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
tak to by bolo uplne AWESOME!!! *congrats* potrebujeme prednasajucich ako sol :ambulance: a pomoc by sa tiez zisla urcite dam vediet kludne si vymysli temy na prednasky quizy su bohuzial zabrate (mnou a Kubi *cool* ) uvitala by som hlane propagacne plagaty teda navrhy na ne to teraz nejak tak sa snazim rozbehnut *rofl*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte dub 06, 2010 9:25 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon pro 07, 2009 12:10 amPříspěvky: 97Bydliště: Praha
Super...v tom případě mám vymyšlenou přednášku...Kristen Stewart!? Vím o ní od A do Z...takže bych rozhodně měla co říkat *rofl*

PříspěvekNapsal: stř dub 07, 2010 9:46 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
parada pisem si :) mam ta uz aj na FB takze ti potom mozem preposlat taky mensi navod zauzivany uz zo slayerconu ako na to *cool* *rofl* tesim sa na spolupracu uz som sa bala ze to budem musiet odprednasat vsetko sama s Kubi *rofl*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 12:17 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Swamp: já kci taký návod :D

PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 3:07 pm
Swamp: Dobře díky moc...když ještě něco vymyslím, tak napíšu *congrats*

PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 6:37 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
petra.freedom píše:
Swamp: já kci taký návod :D

Tu máš stručný návod: powerpoint, fotky a videá.:D:D

PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 9:42 pm
Rami: haha, díky!!! :D tušila jsem něco takového :D říkala jsem si, že budu postupovat podle loňska :D

PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 5:26 pm
Péťa: Tak to máš výhodu...já nikdy ještě nebyla, takže absolutně nemám ponětí, jak to probíhá :D:D:D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: