Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Taylor Lautner

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 7:19 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Tohle zakládám, protože ačkoli jsem pomalu největší Robert Pattinson-obdivovatelka na světě, myslím si, že Taylor je úžasně talentovaný člověk.
Ten kluk vážně umí zabrat a ví co je to oddanost, ví co chce a umí si za tím jít a nejen že hraje, ale dělá ještě bojovoá umění (umí salto vzad!), a při sledování toho videa, co dám pod tenhle text (doufám, že se zobrazí, uvidíme) jsem si říkala kruci, to je čipera:D:D Je to ještě z mladších let - Taylorův taneční talent - je to úžasné.

Jo tak to video sem šoupnout nejde, tak tady je odkaz -
http://www.twilightlexicon.com/2009/06/ ... reURL=true

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 7:30 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
ty jo tak to je borec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bow: :bow:

Jinak mě se jako Jacob líbil moooc, já mu dost fandím. Jak v tý jedničce, tak v traileru ke dvojice - je to prostě :+1: (sice je ještě mladej,ale...)

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 7:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Právě, že Taylor je takovej šikula, to se mi na něm líbí, ta oddanost. To nadšení prostě, ta chuť do práce. A taneční kroky zvládá dobře :D I to salto vzad bylo fun.o)

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 7:45 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No mě se líbilo jak o něm mluvila Catherine Hardwicke, že přišel na zkoušku přesně vlastně i dřív a byl úžasně sebevědomí. Se ani nedivím - kdybych uměla to, co on tak bych taky byla :lol:

PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2009 12:55 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
To je dobrý video :clap: :dance:
Jinak... Taylora mám moc ráda. Na Jacoba se fakt skvěle hodí :) a .... má nádherné zuby :mrgreen: :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2009 6:34 pm
Abych vám pravdu řekla, jako Jacob je úžasnej, ale v těch dlouhých vlasech jako ee - škoda, že to role vyžaduje, páč ty krátký vlasy mu sluší o hodně víc :oops:

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 1:02 am
Neboj se, protože v NM už budou krátký, že jo .o))) A je to pravda, že v té wig vypadal děsuplně :D Jo a ty zuby jsou jako neuvěřitelný:D

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 1:47 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No v eclipse je má mít delší, ale vůbec bych se nezlobila kdyby to ve filmu vynechali. :D Taylor se mi v jedničce v tý otřesný, asexuální paruce nelíbil, ale v New Moon je vidět jak na sobě zapracoval a sluší mu to.

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 10:06 am
no dobře tak já s nimi uzavřu kompromis ať mu dají v Eclipse teda tu příšernou paruku, ale jen max. na 2 scény - víc bych neunesla - taková příšernost

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 8:02 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
obdivuju jak na sobě Taylor zamakal a v traileru na New Moon mu opravdu sluší, vypadá moc dobře... i když Rob je prostě Rob :D
Taylor je takovej správnej "beach boy" :lol: připomíná mi animátory z hotelů, kde jsem byla na dovolený :lol:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 6
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
Přejít na: