Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Rosalie

PříspěvekNapsal: ned črc 05, 2009 9:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Tak jsem si říkala, že bych rozšířila sekci postav o Rosalii.

Já ji moc nemusela a to až do 3/4 Eclipse. Až když jsem se dozvěděla proč vlastně se chová jak se chová začala jsem ji mít i ráda. Je povýšená, marnivá, ale hlavně je ze všech asi nejvíce zraněná (i když to by se dalo dát i do roviny s Esmé - ta na tom není o moc lépe)

Ale opravdu si mě získala v BD kdy pomáhala Belle, nebo spíše tedy Renesmé. A moc se mi líbí jako automechanik - to bylo hezky podané v MS ;) a vůbec celkový pohled na Rose očima Edwarda 8-)

A co vy na Rose?

PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 4:47 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Je to zvláštní, ale mě Rosalie nikdy nevadila ;) I když v NM způsobila, co způsobila... Ale vlastně díky ní se Ed a Bells dali zase dokupy, ne :clap:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 5:07 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Já si totiž myslím, že Rosalie byla v příběhu potřeba stejně jako Jacob. Nejde to přece tak aby Bellu hned každý miloval, bylo potřeba někoho kdo má i jiný názor (který se může samozřejmě změnit) a toho se Rosalie zhostila naprosto skvěle :).

PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 6:36 pm
Jj, souhlas... A navíc si myslím, že po tom, co se v Eclipse Rosalie svěří Belle se svým příběhem, dokážeme se s ní prostě lehce ztotožnit nebo ji pochopit, proč je taková, jaká je :hug: A navíc, chápeme ji z čistě ženskýho hlediska a postoje, že?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 7:18 am
To rozhodně až na tu marnivost - to má u mě sakra mínus! Ale za záchranu Emmetta zase plus. Sakra já měla udělat topic jako páru Rosalie a Emmetta. :banghead:

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:59 am
Její marnivost? To je v poho... každá by chtěla bejt ta nejkrásnější, nejúžasnější, a nejen pro toho chlapa, co máme doma :D (aspoň ve skrytu duše) i když to hodně z nás nepřizná :mrgreen: Proto říkám, že se dá Rosalie snadno pochopit z toho ženskýho pohledu :cheerleader:

Pochopit jo... to ale rozhodně neomlouvá její chování :smack:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 11:11 am
no já nevím pochopit snad možná ano i když ona za to až tak nemůže, jak se dočteme v Eclipse - můžou za to především její rodiče. Ale vydržet s ní v jedné místnosti už musí ostatní. Její marnivost neměla nic společného s tím, že by se chtěla líbit jiným - ona to přece brala jako samozřejmost - to mi teda taky docela vadilo

A TW její nenávist k Belle pramenila čistě jen z toho, že ona se Edwardovi nikdy nelíbila ani z třetiny tak jako nějaká Bella - a tohle já teda odsuzuju. Potom až když to bylo vysvětleno v E tak jo - tak jsem to brala.

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 11:31 am
ellizza píše:
Její marnivost neměla nic společného s tím, že by se chtěla líbit jiným - ona to přece brala jako samozřejmost - to mi teda taky docela vadilo

A TW její nenávist k Belle pramenila čistě jen z toho, že ona se Edwardovi nikdy nelíbila ani z třetiny tak jako nějaká Bella - a tohle já teda odsuzuju. Potom až když to bylo vysvětleno v E tak jo - tak jsem to brala.

Vždyť to říkám... no a přesně o tom je ta její marnivost... Rosalie se chtěla líbit Edwardovi, i když jí na něm jako na chlapovi nezáleželo, měla Emmetta... o tom přesně mluvím 8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 12:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
JJ, Rosalie Edwarda neměla sice ráda(myslím tím, že ho nemilovala a né že ho nesnáší :) ) , ale prostě nemohla snést, že existuje nějaký kluk co po ní netouží. A v jejím případě, když se líbila vždycky všem, že to dá vlastně trochu pochopit. Navíc Rosalie nemá žádný "special gift, ability" jako její sourozenci tak se prostě upnula na svojí krásu. Což je vlastně to, u ní nejvýraznější, co si ve zvýšené podobě přenesla sebou do upířího života.

PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 5:36 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Zvláštní,postavou Rossalie jsem se myslím nikdy extra nezabývala,takže myslím,že mi nevadí,nemůžu říct,že ji nemám ráda,ale zas ani to,že ji nějak extra ráda mám.A co se týče knihy,tak je asi dobře,že tam byl někdo v té rodině kdo Bellu nemusel,opět další možnost rozvinout příběh.Vše jste tu o ní tak nějak napsaly a je to pravda.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
Přejít na: