Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Demetri

PříspěvekNapsal: sob črc 04, 2009 10:16 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Come on! TEAM DEMETRI :D Katie tohle je pro mě a tebe :D

Takže pokud jde o postavu Demetriho v knihách, myslím si, že je to taková ne až tak moc zobrazovaná záležitost. Ale přesto je jako stopař jedním z nejdůležitějších. Vždycky jsem si říkala, že pokud by došlo na boj mezi ním a Edwardem, kdo by vyhrál? (Pokud samozřejmě vynecháme Edwardovu dokonalost z pohledu Stephenie a mnohých z nás :D)

Plus - zaslechla jsem nějaké povídačky o tom, že on a Jane by něco měli mít, nebo tak, to mě zajímá, jak na to lidé přišli.

Plus - chtěli byste mít takovou schopnost? Dává to člověku/bytosti určitou moc, že jo .o)

PříspěvekNapsal: ned črc 05, 2009 2:33 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
Plus - zaslechla jsem nějaké povídačky o tom, že on a Jane by něco měli mít, nebo tak, to mě zajímá, jak na to lidé přišli.

no jak bylo to v BD nebo v E (myslím v E) - Edward to řekl Belle! Řekl jí, že tak jak Jane pozná že on chodí s Bellou tak i on ví že Jane patří k Demetrimu.

No upřímně jsem na něj ve filmu dooost zvědavá představovala jsem si ho totiž úplně jinak ;) co do visuální podoby, jinak věřím tomu, že co do schopností to bude OK.

Ten boj by opravdu mohl bejt zajímavej, ale já si myslím, že by ho nestihli. Hned jak by se jim povedlo ochromit Bellu - možná že by si hoši uštědřili pár ran, ale Cullenů bylo mnohem míň a za Demetrim by jich stálo hned mraky. Jinak nebýt těchto maličkostí a když přihlédnu k tomu že Edward umí číst mysl, tak bych řekla že i Demetri by to měl spočítané

PříspěvekNapsal: ned črc 05, 2009 7:45 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Petra: :bravo:
JJ, jeho schopnost je dobrá, hodí se hlavně jemu v tomhle příběhu. :) ale mě by se víc líbila schopnost Alice.

Ellizza: Taky myslím, že to bylo v BD. Když se dozvěděli že přijedou Volturiovi na návštěvu. Moc si neumím ale představit ve filmu náznaky vztahu mezi Charliem a Dakotou. Snad to tam nedají. :)

PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 4:42 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mě vůbec přijde divný, že by Demetri a Jane měli nějaký "spolu" vztah... Vždyť Jane je dítě, alespoň podle popisu v knize :roll:

A vlastně je mi to i fuk :D Tyhle dvě postavy zrovna nějak moc neřeším ;) Ale chápu vás lidi, když se vám libí Charlie B. :mrgreen: Můj typ to zrovna není 8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 5:25 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Kačí: Tys neviděla "Interview s upírem"? :)

Jane žije už dlouho takže duševně dávno dospěla no a tělo? Těžko říct co podle Steph znamená hodně mladá. Jí může být i kolem 13. (Né že by mi to připadalo dost, ale je to lepší než kdyby jí bylo třeba 8)

PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 6:43 pm
:D No jasně, chápu, že Jane nechce bejt na věky sama... Ale potom je Demetri hnusnej pedofilní úchyl :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 6:47 pm
Jako Team Demetri tě musím opravit. :D

" hezký, roztomilý pedofilní úchyl"

PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 6:55 pm
Katie píše:
Jako Team Demetri tě musím opravit. :D

" hezký, roztomilý pedofilní úchyl"

:rolling: V pořádku :lol: Zrovna čtu New Moon... Jsem zvědavá, jak bude Charlie vypadat s tmavýma vlasama po ramena :shock: Nějak si ho zatím nedokážu představit... Ale myslím, že na tu roli bude dobrej... Vypadá ve skutečnosti tak nevinně :) To je nejlepší, když takovýhle mazel hraje pak ve filmu bad boye :twisted:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 7:16 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Čtu zrovna NM - a přiznám se že mi to nedalo a přeskočila jsem ze strany 310 na 371 jen abych se podívala na popis Jane ;) . Píše se tam, že je drobná jako Alice, má hnědé krátko střižené vlasy, karmínové oči ale o dítěti nic. Tím pádem bych řekla, že Jane asi bude jedna z těch dívek, které vypadají dětsky i v padesáti (nadsazuji). Myslím, že by to tam jinak Steph vůbec nedávala. Tak a vracím se zpět na 310.

A ano už jsem jednou naznala, že mě možná i Demetri - tedy Charlie B. překvapí vzhledem, vypadá úplně jinak než je v knize popsaný - no fakt a upřímně se těším na listopad

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 12:29 pm
No to Steph z ní udělala dítě, když příznala(na TWlexiconu z PC-osobní korespondence), že Aro Jane musel proměnit dřív než chtěl, když byla ještě hodně mladá. Někde jsem četla mladší teen věk, což je od 13let.

No já spíš doufám že Charlieho/Demetriho moc podle knížky neupravovali(vím že pokud ne, bude to hodně fanouškům vadit ale ), protože podle toho co jsem viděla že provedli s Jane, by to nemuselo dopadnout moc dobře. Navíc si ho s černou parukou až k ramenům moc neumím představit. Snad si víc pohráli a nejeli do puntíku podle popisu v knize.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 4
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
Přejít na: