Autor Zpráva

<  Organizace  ~  Přednášející na TWConu

PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2009 4:02 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
ok Peti pisem si *thumbs* *wink* uz u mna maly bezvyznamny bod *rofl* nez juodprednasam dam ti to schvalit ako naj fandovi ok? ale najradsej by som bola keby si si to odprednasala sama *yay*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2009 7:20 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
No jestli se tohle schválí tak já si to sama odpřednáším velice ráda :o)))

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2009 12:31 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
parada tesim sa *thumbs* *rofl* mozem radostne vyhlasit ze mame dalsiu prednasajucu *yay*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2009 1:12 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
S tou radostí bych to nepřeháněla :D:D:D Mít mě v týmu až taková být nemusí :D:D

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2009 2:38 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
:shock: Ani ťa nikto nemusel ukecávať? Keď som to len zmienila pred ff, tak si mi povedala, že toho sa nedočkám.:D A vida, dočkám sa.:D Ešte ti k tomu pribalíme ďalšie, aby si toho nemala málo.:D

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2009 3:14 pm
Haha, to je pravda. Změna názoru. Paramore - to je pro mě katalyzátor :D:D

PříspěvekNapsal: stř srp 26, 2009 7:47 pm
*rofl* *rofl* *rofl* vidis Rami staci najst ten spravny presvedcovaci prostriedok *wink*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát srp 28, 2009 8:00 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
"The band that made the main song for Twilight" je výborný nápad. ;)
Pokud se stejně vydaří i soundtrack ke dvojce (bože, dej ať ano), tak by to mohlo být obecně o "music for TWL", začla bys, že music je pro Steph a její psaní velmi důležitá, nahodila bys, co poslouchala při psaní, pak bys hodila pár ukázek ze soundtracků a pak se zaměřila na obě titulní písně (to už bude i NM) a pak by bylo téma na pokračování, zaměřené na Paramore, ocenění, které za titulní píseň dostali a nedostali (tu Hannu M bych rozhořčeně klidně zmínila) a pak by byla krasojízda v podobě celé jejich tvorby :)

Já vím, je to tak na dva dny přednášení, ale Petí to jistě zvládne. ;) Chjo, to abych přítele přemluvila a vyrazili bychom také. :)

Btw, v rádiu stále dokola hrají Leave out all the rest a já si říkám, zda vůbec ty posluchači vědí, nad čím se to rozplývají. :) Přítel mě pobavil, když jsme to slyšeli prvně, myslel si, že si zas pouštím soundtrack a když mu došlo, že ne, tak se ptal, jak jsem to proboha udělala, že jsem to propašovala už i do rádia. :D
Takže LOATR by měla být rozhodně první píseň, co se pustí jako ukázka. ;)

PříspěvekNapsal: čtv zář 17, 2009 10:27 pm
Kdepak Paramore se o místo nedělí! :D:D O hudbě v Twilight může být další přednáška (už mě to víckrát napadlo :D:D:D), ale Paramore samotní :D Už tak nebudu vědět jak to tam vecpat :D Někdy třeba jedu busem a poslouchám live verzi LTFB a říkám si kruci, to jim musim pustit potom za rok a pak si začnu říkat ty jo a jak stihnu všechna ta alba a teď ještě vyjde BNE a kruci, kruci, kruci :D:D:D

PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 12:27 am
neboj to nejak vymyslis *wink* mozeme sa popripade dohodnut na premietani koncertu *thumbs*

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: